Джокер: Божевілля на двох буде мюзиклом?

Photo of author
Written By dianosaur

І знову той Тодд Філліпс грається із шанувальниками улюбленого персонажа Джокера, підкидаючи трохи нових світлин із фільму “Джокер: Божевілля на двох”, співавтором і режисером якого він і є. Режисер використав День Валентина як привід опублікувати нові романтичні образи Хоакіна Фенікса в ролі Артура Флека та Леді Гаги в ролі Гарлі Квінн (або принаймні її версії в переробленій Філліпсом міфології).

Хоча реальний хід подій у сюжеті залишається у таємниці, проте відомо, що він розпочинається з Артура, який все ще перебуває у притулку Аркхем після тих хаотичних подій, що відбулися у 2019 році. Ймовірно, саме там він зустрічає Гарлі, яка у звичайній інтерпретації легенди про Бетмена/Джокера є його союзницею або супутницею в злочинних справах. Ба більше, до акторського складу повертаються: Зазі Бетц у ролі Софі Дюмонд, а також Брендан Глісон, Кетрін Кінер і Джейкоб Лофланд.

Фото: Todd Phillips

Це не мюзикл як такий, у ньому просто є музика, ось і все, — сказав Шер. — Музика є частиною фільму і персонажів, але я не знаю, чи це мюзикл…

Можливо, він намагається применшити ідею, щоб фінал фільму був наповнений мелодіями? Питань та припущень до розвитку сюжету дійсно багато… Ми дізнаємося більше, коли з’явиться трейлер — а це, за словами режисера буде приблизно у квітні — поки “Джокер: Божевілля на двох” з’явиться на екранах кінотеатрів 4 жовтня.