Чому наступного тижня не буде жодної серії Chicago P.D., Med чи Fire

Photo of author
Written By fersht

Чому не буде нових серій “Chicago P.D.”, “Chicago Med” та “Chicago Fire” цього тижня?

Шанувальники телевізійної трилогії “Chicago P.D.”, “Chicago Med” та “Chicago Fire” були здивовані новиною, що на наступному тижні не вийдуть нові серії їхніх улюблених шоу на NBC. Ці шоу вже давно стали незамінною частиною глядацького вечора, занурюючи нас у світ перших відповідачів міста Чикаго та їхніх щоденних викликів.

Згідно з оновленнями у програмі NBC, нові серії “Chicago Med”, “Chicago P.D.” та “Chicago Fire” не покажуть у середу, 12 березня 2025 року. Хоча телеканал офіційно не надавав інформацію, причина такого рішення може полягати у короткій перерві, яку зазвичай роблять між серіями.

Це є частою практикою для серій “One Chicago”, коли вони йдуть на перерву приблизно на два тижні в середині місяця, після чого повертаються з новими випусками. Імовірно, NBC вирішила надати перерву для “Chicago P.D.”, “Chicago Fire” та “Chicago Med”. За інформацією від One Chicago Center, це може означати, що 12 березня глядачі зможуть переглянути повтори серій. Якщо відразу двотижневий шаблон збережеться і надалі, нові серії можуть бути доступні вже 26 березня.

На радість фанатам, цього тижня нові серії “Chicago Med”, “Chicago Fire” та “Chicago P.D.” все ж будуть транслюватися в звичний час на NBC. Додатково, 12 березня канал покаже повтор кросовер-епізоду “In The Trenches”, що ще раз підкреслює зміни в графіку повторів. Цього разу “Chicago Fire” транслюватиметься перед “Chicago Med”, привносячи нову інтригу у вечірній розклад.