Netflix анонсував перший трейлер 2 сезону серіалу “Гра в кальмара”: що чекати глядачам у новій частині захоплюючого серіалу?

Photo of author
Written By dianosaur

gra_v_kalmara

Netflix нарешті зробив щасливими фанатів легендарного серіалу “Гра в кальмара” через показ офіційного трейлеру 2 сезону на щорічній презентації Tudum. Повністю серіал можна буде побачити приблизно у 2024 році, адже його фільмування почнеться у 2023 році.

Режисер серіалу Хван Дон Хьок у його продовженні збирається розкрити більше про поліцію Кореї та її роль у суспільстві.

Я думаю, що проблема з полісменами стосується не тільки Кореї. Я часто бачу у новинах, що сили правопорядку пізно вживають заходів, через що стає більше жертв або ситуація погіршується, оскільки вони оперативно нічого не зробили. Це питання, яке я давно хотів підняти. Може, у другому сезоні я зможу поговорити про це більш детально, – розповів Хван.

У другому сезоні режисер розсекретив два важливих імені, які точно повернуться! Один з них — Кі Хун (актор Лі Чон Че), а інший — Ін Хо, (актор Лі Бьон-Хоном).

Нагадаємо, що у серіалі “Гра в кальмара” розповідається історія групи людей, які потрапили у фінансову кризу і погоджуються взяти участь у небезпечних іграх на виживання. Серіал ставить питання, що стосуються глобальної соціальної нерівності, жорстокості та насильства. Завдяки майстерності сценариста та режисера Гвана Дон Хьока, серіал став справжнім явищем та отримав величезну популярність серед глядачів по всьому світу.Чоловік надихнувся популярною грою серед школярів “Кальмар” та використав її ідею як основу для своєї стрічки.