Хто озвучив мультфільм «Мавка. Лісова пісня»? Перелік

Photo of author
Written By Nelegal

Студія Animagrad оприлюднила повний склад акторів дубляжу мультфільму.

Так, головна героїня Мавка заговорить голосом акторки театру, кіно та дубляжу Наталії Денисенко. Рухи та пластику їй подарувала прима-балерина Національної опери та народна артистка України Катерина Кухар, а співачка Христина Соловій виконала у мультфільмі дві пісні Мавки.

Телеведучий, політик волонтер і засновник благодійного фонду Сергій Притула подарував свій голос Фролу. Озвучування відбулось ще до початку повномасштабної війни. Участь у проєкті стала заключною роботою Сергія у розважальній сфері, цим він завершив свою кар‘єру актора і шоумена. Хоч образ Фрола зовсім не схожий на образ Сергія, він швидко увійшов у роль, імпровізував та вигадував жарти для свого героя прямо у студії звукозапису.

Музикант, фронтмен гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка дублював Того, Що у Скелі Сидить. А народна артистка України й акторка Наталія Сумська втілила роль Знахарки. Актор Назар Задніпровський подарував свій голос поважному Лісовику. А Дядько Лев заговорив голосом музиканта, одного з фронтменів гурту «ТНМК» Олега “Фагота” Михайлюти.

Телеведуча Катерина Осадча дублювала відразу декількох героїнь — українських жінок різного віку. Для цього їй довелось змінювати тембр голосу, зважаючи на те, кого саме вона озвучуватиме. Співачка та народна артистка України Ніна Матвієнко розповіла передісторію, з якої розпочинається мультфільм.

Раніше команда вже представила частину зіркових голосів. Відомо, що співак Артем Пивоваров дублював Лукаша, акторка студії «Квартал 95» і шоувумен Олена Кравець — Килину, лідерка гурту The Hardkiss Юлія Саніна озвучила Русалку Водяницю, а співак Михайло Хома (Дзідзьо)Шумника Гука.

До процесу дублювання також долучились учасники етногурту «ДахаБраха» — Ніна Гаренецька, Марко Галаневич, Олена Цибульська та Ірина Коваленко. Вони стали прообразами для героїв стрічки й “зіграли” самих себе (камео) — музикантів-друзів Лукаша, які надихнули його слухати себе та йти до своєї мрії попри все. Крім того, гурт створив саундтреки до мультфільму — адаптацію народної пісні «Кроковеє колесо», що вже впізнають і люблять прихильники по всьому світу, та автентичну українську «Веснянку», якою анімаційні персонажі зустрічають весну. Також у мультфільмі пролунає пісня з народної творчості «Шо з-под дуба» також у їхньому виконанні.

Крім цього, глядачі почують спів переможниці телешоу «Голос країни-12» Марічки Квітки– артистки, етнографині, фольклористки та директорки колишнього Українського Інституту Історії Моди, експерти якого допомагали команді мультфільму створити традиційне вбрання персонажів стрічки. Співачка виконає автентичну народну пісню «Гарная».

Прем’єру анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» запланували на 2 березня. Додамо, мультфільм планували випустити у 2022 році. Однак перенесли через війну.