В Україні почався кінотур для військових та внутрішніх переселенців

Photo of author
Written By Nelegal

Проєкт складається з двох частин: кінопоказів у громадах-осередках перебування внутрішньо переміщених осіб та показів у військових частинах України, – у безпечних для перегляду фільмів місцях. Він охопить 15 областей України: Київську, Черкаську, Вінницьку, Хмельницьку, Львівську, Тернопільську, Івано-Франківську, Закарпатську, Рівненську, Волинську, Житомирську, Полтавську, Харківську, Чернівецьку та Запорізьку. Кінопокази вестимуться як із традиційним проекційним обладнанням, так і за допомогою пересувного кінокомплексу – кіномобіля.

Крім звичного перегляду фільмів у кінозалі, кінопокази відбудуться також завдяки кіномобілю, спеціально створеному фондом “МХП-Громаді” та Асоціацією “Дивись українське!”. Це мобільна та автономна платформа на базі спеціального автопричепу, з великим LED-екраном, автономним звуко- та електрозабезпеченням.

perem

У програмі туру – українські повнометражні ігрові, документальні та короткометражні фільми різних жанрів та авторів. Зірками-амбасадорами проєкту стануть Ада Роговцева, Катерина Степанкова, Богдан Бенюк, Ахтем Сеітаблаєв, Михайло Іллєнко, Олесь Санін, Ірма Вітовська, Сашко Лірник, Дмитро Лінартович, Олексій Тритенко та багато інших відомих акторів, режисерів і творців фільмів, які представлять глядачам свої картини на показах.

З міркувань безпеки події туру “Кіно заради Перемоги!” на широкий загал не анонсують. За додатковою інформацією та питаннями долучення й участі у проєкті, пресслужба Державного агенства з питань кіно радить звертатись на електронну пошту info@usfa.gov.ua.

Національний Тур “Кіно заради Перемоги!” організовують за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації “Дивись українське!” та за підтримки фонду “МХП-Громаді”, ГО “УкрКіноФест”, ГО “Спілка підприємців теле та кіноіндустрії”, окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями України та Національною поліцією України.