Новини кіноіндустрії

Став доступним для перегляду онлайн фільм про евакуацію український бійців

У середині березня 2021 року відбулась прем'єра, а згодом кінотеатральний прокат документального фільму «Евакуація».

Жодна стрічка ще не відобразила, наскільки вагомою складовою війни є евакуація поранених. Хто створив цю систему? Яким чином? Чому саме таку? Як це відбувається в лічені години? Люди, які можуть дати відповіді на ці питання, живуть серед нас та продовжують займатися нашими бійцями. На превеликий жаль, майже кожного дня ми маємо поранених на фронті. Про них нам говорять з екранів телевізорів черговою статистикою. Але за кожним таким випадком стоїть ціла система людей, які роблять все, щоб врятувати життя. Документальний фiльм «Евакуацiя» режисера Євгена Тiтаренка дає вiдповiдi на цi питання з перших вуст. Реальні зйомки тримають глядача з першоï хвилини до фінальних титрів.

Фільм створили наприкінці 2020 року Міжнародний продюсерський центр «Фор-Пост» за підтримки Державного агентства з питань кіно. Автор сценарію та режисер — Євген Тітаренко, оператор — Олексій Степанков-Ткаченко, художник-постановник — Тарас Ткаченко, композитор — Іван Оглоблін, продюсери — Олександр Дріз та Наталія Хазан.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Схожі новини

Кіно для сімейного перегляду

Приєднуйтесь

Про КіноСвіт

Кіносвіт - новини світу кіно, кіноогляди, касові збори найпопулярніших кінострічок, акторський склад улюблених фільмів та підбірки фільмів на будь-який настрій.

Читайте про фільми українською

Зв'язок із нами та правила користування сайтом.