Топ-5 фантастичних фільмів, що виходять на екрани у 2021 році

Photo of author
Written By Сергій К

dunevilleneuve_29

Кожного року фантастичні фільми минулих років все менше сприймаються як казка, оскільки науковий прогрес дає реальне життя тому, що раніше мало лише кінематографічне втілення. Колись комп’ютери, мобільні телефони, космічні кораблі і роботи були атрибутами фантастичних фільмів, а сьогодні це буденність.

Людству завжди цікаво, які сучасні вигадки фантастів за кільканадцять років стануть реальністю. Тож варто бути в курсі і переглянути топ-5 фантастичних фільмів, що виходять на екрани у 2021 році аби бути готовими побачити окремі їхні елементи у реальності у майбутньому.

Тихе місце 2

Прем’єра – 28 травня

a-quiet-place-part-ii

Продовження постапокаліптичного успішного сюжету про родину, яка вимушена переховуватися від безжальних інопланетних істот. Прибульці полюють, орієнтуючись на звуки, тож аби врятуватися потрібно бути максимально тихими і обережними.

У сиквелі обіцяють зазирнути до перших днів вторгнення і показати з чого все починалося. Робитимуть це ті ж самі герої, ролі яких зіграли Емілі Блант («Дівчина у потягу», «Мері Поппінс повертається») та Джон Кразінські («13 годин: Таємні воїни Бенгазі», серіал «Офіс»).

Закляття 3: За велінням диявола

Прем’єра – 4 червня

devil_made_me_do_it

Ще одне продовження вдалої франшизи. Етнічна українка Віра Фарміга («Вище неба», серіал «Мотель Бейтсів») та Патрік Вілсон («Як малі діти», другий сезон серіалу «Фарго») – знову у ролі подружжя Ворренів, які намагаються дослідити паранормальні явища.

Основою сюжету став реальний судовий процес над Арне Джонсоном, який у 1981 році вбив свого домовласника. Це міг би бути рядовий злочин, якби захист вперше в історії судочинства США не використав потойбічний аргумент. Мовляв, зловмисник був одержимий демонами. Істину можуть встановити лише Еда та Лорейн Воррени.

Дюна

Прем’єра – 16 вересня

dune_2021

Довгоочікувана прем’єра екранізації культового однойменного роману Френка Герберта запланована на вересень. Тоді й побачимо, як не менш культовий режисер Дені Вільнев («Прибуття», «Той, хто біжить по лезу 2049») зумів перенести на екран історію життя юного спадкоємця дворянської родини, який опинився у епіцентрі жорстоких політичних інтриг. Він мусить об’єднати плем’я фріменів та виграти війну за планету Арракіс.

Фільм мав вийти на екрани у грудні 2020 року, через коронавірус прем’єру перенесли на жовтень 2021-го, але потім посунули на кілька тижнів. А в роботі – вже друга частина, яка охопить другу частину книги.

Нескінченність

Прем’єра – 24 вересня

infinite_220021

У головного героя є дар – він бачить галюцинації, які, схоже, є його спогадами з попередніх життів. Він намагається знайти відповіді на те, що з ним відбувається і в пошуках виходить на давнє таємне товариство «Когноміна» , усі учасники якого так само пам’ятають, що з ними було до останнього народження. І не просто пам’ятають, а регулярно повертаються в минуле, аби впливати на хід розвитку людства.

В екранізації роману «Досьє реінкарнаціоніста» взяли участь режисер Антуан Фукуа («Чудова сімка», «Тренувальний день») та актори Марк Волберг («Родина за хвилину», «День патріота»), Ділан О’Браєн («Той, що біжить лабіринтом», «Глибоководний горизонт»), Руперт Френд («Смерть Сталіна», серіал «Батьківщина»), Чіветел Еджиофор («12 років рабства», «Чумові шузи») та Софі Куксон («Кінгсмен»).

Матриця 4

Прем’єра – 16 грудня

matrix-4

Якщо фільм знову не перенесуть через форсмажорні обставини, то наприкінці року ми нарешті побачимо четверту частину легендарної франшизи братів/сестер Вачовскі. До зйомок у четвертій «Матриці» повернулися Кіану Рівз (усі попередні частини «Матриці», «Джон Вік») та Керрі-Енн Мосс (усі попередні частини «Матриці», «Пам’ятай»). А от Морфеуса, схоже, не буде.

У своїх звичних ролях Нео та Трініті будуть протистояти силам, які встановили контроль над земною реальністю. Інших подробиць автори не розголошують – тож на глядачів чекає сюрприз.