Абсолютний рекорд “Гри Престолів” та петиція про перезйомки сезону

Photo of author
Written By Сергій

game-of-thrones-season-8

Навряд чи у будь-якому іншому серіалу вдасться підкорити ту ж вершину, котру взяв серіал «Гра Престолів». Фінальний епізод в прямому ефірі подивилися 13,6 мільйонів глядачів. І це без урахування стримінгових сервісів, котрі транслювали серіал в інших країнах. А з їх урахуванням ця цифра збільшилася до 19,3 мільйонів.

Хоча остаточних підрахунків ще немає, вже можна сказати, що восьмий сезон також став найбільшим за кількістю переглядів. Серіалу знадобилося 9 років і 8 сезонів, щоб сягнути цієї планки. Попередній рекорд належав фіналу «Клану Сопрано», що зібрав біля телевізора 13,4 мільйонів чоловік.

Незважаючи на вкрай суперечливі відгуки фанатів і недавню петицію, що вимагає перезняти фінальні серії, без сумнівів «Гра престолів» стала одним з найбільш значущих подій в історії телебачення.

А от виконавиця ролі Санси Старк, Софі Тернер, висловила свою думку щодо тієї ж петиції про перезйомки сезону. Акторка назвала таку петицію абсолютною неповагою “фанатів” до всіх, хто створював 6 сезону “Гри Престолів”.

«Всі ці петиції – це неповага до знімальної команди, сценаристів і режисерів, які невпинно працювали протягом 10 років, а також 11 місяців знімали фінальний сезон. У нас було цілих 50 нічних змін. Коли стільки людей старанно працювали, щоб хтось потім їх роботу зрівняли із землею… Я вважаю це неповагою».