Саїд Тагмауі із “Диво-Жінки” стане головним антагоністом Джеймса Бонда

Photo of author
Written By Сергій

cz8vgr5h3j5w6tbjxvlg_1

В інтерв’ю виданню The National французький актор Саїд ТагмауіДиво-жінка») зізнався, що його затвердили роль центрального лиходія в новій частині “Бондіани” з Деніелом Крейгом. Однак Тагмауі поповнив каст ще до відходу режисера Денні Бойла з посту постановника «25-го Бонду», тому зараз його участь в проекті знаходиться під питанням.

«Ми не знаємо, хто буде призначений новим режисером, та й самі продюсери ще не визначилися, зробити головного лиходія російським злочинцем, чи хлопцем з Близького Сходу. Буквально на днях я отримав таке повідомлення: “Якщо вони виберуть Близький Схід, то роль твоя. Якщо ж зупиняться на росіянині, то партія відійде комусь іншому”. І це історія всього мого життя. Завжди балансую на тонкій межі між тим, що може змінити моє життя, і тим, що зникає», – скаржиться актор.

Трьома головними кандидатами на заміну Бойлу інсайдери називають Янна Деманжа, Барта Лейтона та С. Дж. Кларксона.

Навіть якщо новий режисер буде затверджений найближчим часом, фільм все одно не встигнуть випустити до початкової дату релізу (8 листопада 2019 го), оскільки через пару місяців Крейг приступить до зйомок у детективному трилері «Knives Out» від творця «Останніх джедаїв» Райана Джонсона і лише тді перемкнеться на бондіану.