Дуейн Джонсон стане Гавайським Королем у фільмі Земекіса

Photo of author
Written By Сергій

gettyimages-942497366_copy_-_h_2018

Після того, як Warner Bros. і New Line викупили права на постановку історичної драми «Король», Дуейн Джонсон отримав можливість виконати роль своєї мрії – першого гавайського короля по на ім’я Камехамеха. Режисерське крісло фільму займе оскароносний Роберт Земекіс (трилогія «Назад в майбутнє», «Форрест Гамп»), сценарій написав Рендалл Уоллес («Хоробре серце», «Людина в залізній масці»).

Легендарна фігура в історії свого народу, король Камехамеха об’єднав Гавайські острови після серії міжусобних воєн кінця XVIII століття, після чого отримав прізвисько «Тихоокеанський Наполеон». Також він уніфікував законодавство, створив податкову систему, почав активну торгівлю з Європою і США і передбачив майбутню гавайську конституцію. Камехамеха зберіг політичну, культурну та релігійну незалежність Гаваїв в період свого правління, в той час як більшість інших полінезійських островів були підкорені західними колоніальними імперіями.

Дуейн Джонсон протягом декількох років мріяв віддати честь своїм кореням, зігравши короля Камехамеха I. Актор приступив до створення картини під час зйомок у сіквелі «Джуманджі» в 2017-му, зв’язавшись зі сценаристом Уоллесом, який оперативно підключив до роботи над фільмом Земекіса. У тому ж році на Гаваях відбулася спеціальна церемонія, де місцевий священик благословив проект і його продюсерів: Дені Гарсіа, Хірама Гарсіа і самого Джонсона.

Початок зйомок заплановано на 2020 й рік.