Зомбі-хоррор «Потяг до Пусана» отримає продовження

Photo of author
Written By Сергій

1028536-train-to-busan

Південно корейський режисер та сценарист Санг Хо Йон активно працює на сиквелом свого фільму жахів «Потяг до Пусана». Оригінальний фільм розповідав про людей, котрі виявились у швидкісному потягу, коли починається справжній «зомбі-апокаліпсис».

Як повідомляють офіційні джерела, події сиквелу відбуватимуться в тому ж світі, із тим же «зомбі-вірусом». Втім, нам представлять абсолютно нових персонажів, адже до моменту другої частини зомбі-вірус розповсюдиться на весь корейський півострів.

. . . . .

Вперше зомбі-хоррор «Потяг до Пусана» був продемонстрований у позаконкурсній програмі 69-го Канського Кінофестивалю. Як результат, фільм отримав позитивні відгуки критиків та глядачів, а також зібрав хорошу касу. В одній лише Кореї касові збори стрічки склали понад 80 мільйонів. В Малайзії, Сингапурі та ще кількох країнах «Потяг до Пусана» став наймасовішим корейським фільмом в історії.

Зйомки сиквелу фільму «Потяг до Пусана» стартують в першій половині 2019 року. Офіційну інформацію щодо акторського складу, поки що, не розголошують.