Джуд Лоу прокоментував стосунки Дамблдора та Ґріндевальда в сиквелі “Фантастичних Звірів”

Photo of author
Written By Сергій

dambledor_and_grindevald

Джуд Лоу поділився з Entertainment Weekly своїми думками з приводу розкриття теми гомосексуальності Дамблдора, якого актор зіграв у сиквелі «Фантастичних Звірів», також натякнувши, що історії непростих взаємин його персонажа з Ґріндевальдом, у виконанні Джоні Деппа, знайдеться місце в наступних частинах франшизи .

. . . . .

«Кілька років тому Джо Роулінг оголосила, що Дамблдор був геєм. Я навіть запитав її про це прямо, і вона підтвердила, що так і є. Але, як і в реальному житті, сексуальна орієнтація не визначає характер людини; той же Дамблдор багатогранний. Думаю, головне питання в тому, як його гомосексуальність буде представлена у фільмі. Не забувайте, що це лише друга частина циклу “Фантастичні Звірі”, і що видатної рисою творчості Джо завжди була її здатність поступово розкривати суть персонажа з плином часу. Зараз вам тільки належить познайомитися з Албусом, а потім ви, очевидно, дізнаєтеся ще більше. Ми трохи торкнемося його минулого в самому початку картини, в той час як інші персонажі і їхні взаємини з Дамблдором будуть розвиватися природно, що приводить мене в захват. Але ми точно не збираємося видавати все і відразу », – повідомив Лоу.

Також актор додав, що він в принципі не перетинався з Джонні Деппом на знімальному майданчику других «Фантастичних Звірів».

. . . . .

«Чесно кажучи, у нас з Джонні немає жодної спільної сцени. Як я і говорив раніше, це тільки другий розділ великої історії. Я завжди захоплювався ним здалеку, але ми не знайомі один з одним, і я не зустрічав його під час зйомок. Багато в чому це перегукується зі складними відносинами наших персонажів, які не бачилися багато років. Хоча минуле ще обов’язково проявить себе».

В Український прокат «Фантастичні тварини: Злочини Ґріндевальда» потраплять 15 листопада.

Кевіна Спейсі знову вирізали з фільму

Новий трейлер фільму “Фантастичні Звірі: Злочини Ґріндевальда”