Кевіна Спейсі знову вирізали з фільму

Photo of author
Written By Сергій

kevin-spacey-sexual-harassment-accusations

Китайський режисер Цзян Вень пішов по стопах Рідлі Скотта і вирізав всі сцени за участю Кевіна Спейсі зі свого історичного екшену «Прихований» в світлі причетності Спейсі до скандалу з сексуальними домаганнями. Нині опальний голлівудський актор зіграв у фільмі невелику роль лікаря, і, хоча камео Спейсі так і не потрапило у фінальну версію фільму, «приховати» її остаточно не вийшло. Користувач сайту Weibo виклав у Мережу кадри з вирізаного епізоду.

screen-shot-2018-07-17-at-10_27_57
. . . . . . . . .
screen-shot-2018-07-17-at-10_28_46
. . . . . . . . .
screen-shot-2018-07-17-at-10_29_10

Події стрічки, заснованої на романі Чжана Бейхая, розгортаються в Пекіні під час ери мілітаристів. Молодий майстер бойових мистецтв Лі (Едді Пен) стає свідком змови між китайським солдатом і японським шпигуном, після чого всіх його родичів вбивають. Однак юнакові вдалося вижити. Він втікає разом з американським доктором Хендлером (Спейсі). Оговтавшись від отриманих травм, Лі приступив до старанних тренуваннь і через кілька років повернувся в своє рідне місто з метою помститися за загибель сім’ї.

«Прихований» є останньою частиною «Трилогії куль» Цзян Веня, в яку також входять «Нехай кулі летять» і «Віднесені кулями». Картина отримала високі оцінки критиків і заробила більше 46 мільйонів доларів за перші вихідні в китайському прокаті.

Раніше Кевіна Спейсі вже вирізали з фільму “Всі гроші світу“, а опісля звільнили з Netflix-у та прибрали з серіалу “Картковий Будинок“, де Спейсі грав головну роль.