Постери фільму “Крістофер Робін” із казковими персонажами

Photo of author
Written By Сергій

jean-christophe-et-winnie-affiche-francaise-1027327

Сімейна стрічка від Disney «Крістофер Робін» з Юеном Мак-Грегором в головній ролі отримала кілька красивих постерів із казковими персонажами стрічки. Побачити їх можете нижче. Режисером фільму, до речі, виступає Марк Форстер («Чарівна країна», «Світова війна Z»).

ckgpr_1

. . . . . . .

ckgpr_2

. . . . . . .

ckgpr_3

. . . . . . .

ckgpr_4

. . . . . . .

ckgpr_5

У центрі сюжету перебуває вже дорослий герой історій Алана Олександра Мілна про Вінні-Пуха, котрий пережив у далекому дитинстві безліч неймовірних пригод разом зі своїми друзями з Зачарованого лісу. Однак, ставши дорослим, Крістофер Робін настільки зосередився на своїй роботі і сім’ї, що зовсім перестав вірити в казки, опинившись повністю поглинутим повсякденною рутиною. Лише несподівана зустріч зі старим другом Вінні-Пухом здатна знову змінити життя головного героя, змушуючи його відправитися в місця свого дитинства та нарешті знайти щастя.

Першим сценаристом проекту був Алекс Росс Перрі («Послухай, Філіп»), потім йому на зміну прийшов Том МакКарті ( «У центрі уваги»), останню ж штрихи вносила Еллісон Шредер («Приховані фігури»).

У світовому прокаті «Крістофер Робін» стартує 10 серпня.