Фільм “Пекельна хоругва або Різдво козацьке” можна переглянути безкоштовно онлайн

Photo of author
Written By Nelegal

Фільм-казку “Пекельна хоругва або Різдво козацьке” можна переглянути на онлайн-сервісі sweet.tv. Для перегляду слід авторизуватись чи зареєструватись на сайті надіславши SMS чи залогінившись зі сторінки у соцмережі Facebook, сервісiв Google+ та Apple ID. Під час першої реєстрації слід обрати тариф, за бажанням переглянути “Пекельну хоругву або Різдво козацьке” можна обрати тариф для безкоштовного перегляду фільмів на 7 днів.

“Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” – фільм про рай і пекло, добро і зло, про козаків та нечисту силу. Фільм зняли за книжкою відомого українського казкаря Сашка Лірника “Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги й козацький рід”. Вийшло у кінопрокат у січні 2020 року. У 2021 році фільм переміг у номінації “Премія глядацьких симпатій” П’ятої національної кінопремії “Золота Дзиґа”.

Головні ролі виконали Костянтин Лінартович, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Олександр Пожарський, Діна Розовлян, Арам Арзуманян, Володимир Задніпровський та інші. Продюсер картини – Євгеній Дяченко.