Касові збори, ТОП, Новини кіноіндустрії

Касові збори: "Месники: Завершення" творять історію

avengers-endgame-box-office-opening-day-record.jpg (.35 Kb)

Стартові цифри «Месників: Завершення» перевершили очікування і зруйнували всілякі рекорди: за один уїк-енд у всьому світі було зібрано 1,2 млрд доларів.

Загальні показники за американський уїк-енд склали 350 млн доларів, що перевищує збори «Війни нескінченності» минулого року (257 млн). У перший день прокату США «Завершення» придбав 157 млн доларів, що перевершує показники «Зоряних воєн: Пробудження сили» в грудні 2015 роки (119 млн). «Месники» також обігнали «Пробудження» за зборами в форматі - 91 млн проти 47 млн відповідно.

Міжнародні збори зупинилися на позначці в 859 млн доларів (серед них - божевільні 330 млн з Китаю, що є найкращим показником в країні за всю історію, включаючи китайські проекти). Ці цифри також виявилися майже в два рази більше зборів за перший уїк-енд колишнього рекордсмена, восьмого «Форсажу» (443 млн).

Вже зараз загальна світова сума у 22 фільмів кінематографічної всесвіту Marvel становить близько 20 мільярдів доларів (19,9 млрд).

Схожі новини

Приєднуйтесь

Про КіноСвіт

Кіносвіт - новини світу кіно, кіноогляди, касові збори найпопулярніших кінострічок, акторський склад улюблених фільмів та підбірки фільмів на будь-який настрій.

Читайте про фільми українською

Зв'язок із нами та правила користування сайтом.