Фільми, якими українці можуть пишатися!

Photo of author
Written By dianosaur

rsyjatcnbdfkm

За підтримки Українського культурного фонду відбудеться фестиваль українського кіно, який представить 17 фільмів. Також у програмі будуть фільми-події, які отримали визнання як за кордоном, так і в Україні. Для участі у показах потрібно зареєструватися на платформі та вибрати бажані фільми. Фестиваль триватиме з 14 серпня до 14 вересня.

Фільми, які будуть представлені на фестивалі українського кіно:

Плем’я (2014)

plemyayayaya

Головний герой фільму, Сергій, потрапляє в спеціалізований інтернат для слабочуючих, де існує кримінальна організація, Плем’я.

Українські шерифи (2015)

ukrainski_shekrifi

У центрі сюжету – село Стара Збур’ївка, в якій через відсутність міліції функцію охорони громадського порядку взяли на себе двоє місцевих жителів.

Рівень чорного (2016)

riven_chornogo

50-річчя стає початком складного етапу в житті весільного фотографа Кості. Все, що він любив і до чого був прив’язаний, відходить назавжди.

Школа №3 (2016)

shkola_3

Фільм про 13 учнів школи №3 містечка Миколаївка Донецької області. Влітку 2014 року Миколаївка стала свідком та учасником бойових дій.

Січень-березень (2017)

sichen-bereeznt

Фільм розповідає про австрійку Ханну та українця Юру, які потрапляють в автомобільну аварію, наслідки якої стають для закоханих руйнівними.

Герой мого часу (2018)

geroi_mogo_chasuu

Молодий Жорік мріє підкорити столицю. Його ваблять дорогі крамниці, модні галереї та «європейські цінності», але поки що Жорік живе у світі пивних кіосків, дешевих атракціонів та засмічених під’їздів.

Донбас (2018)

donbas

Тринадцять коротких сюжетів показують панораму життя на окупованих територіях, від трагедії до комічного фарсу.

Додому (2019)

dodomuu

У кримського татарина Мустафи помирає його первісток. Батько приїжджає до Києва, куди його два сини поїхали після анексії Криму, аби повернути молодшого сина додому, а старшого поховати на батьківщині в Криму згідно з мусульманськими традиціями.

Мої думки тихі (2019)

moi_dumki_tihi

Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, молодий звукорежисер Вадим отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» та вирушити в «привабливу Канаду».

Забуті (2019)

zabuti

Історія кохання тих, хто не забув ким є насправді, і про кого не маємо права забути ми. Коли війна нищить все навколо: пізнавані пейзажі, знайомих людей, звичне життя — залишається стиснути кулаки і не дати зруйнувати себе. Ця боротьба об’єднала вчительку Ніну та сімнадцятирічного Андрія.

Атлантида (2019)

atlandita

Події фільму розгортаються у 2025 році, після майбутньої перемоги України у війні з росією. Окупований Донбас повернено до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання. Проте на тлі спустошення народжується нове кохання.

Пофарбоване пташеня (2019)

ptashennya_farbovane

Єврейська пара, намагаючись захистити свою дитину від геноциду, відправляє сина до родичів в сільську місцевість десь у Східній Європі. Хлопчик змушений вирушити у подорож диким і ворожим світом, який керується тільки місцевими правилами, забобонами і віруваннями.

Погані дороги (2020)

dorogi_pogani

П’ять розбитих доріг. П’ять історій про любов, ненависть, довіру, зраду і порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних.

Віктор-робот (2020)

viktor-robot

Далеке майбутнє. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом з помічником – крихітним роботом Віктором – вирушає на його пошуки. Так починаються захоплюючі пригоди двох друзів.

Ми є поруч (2020)

mi_e_poruch

Раптова зустріч хірурга та загадкової дівчини перевертає їхні життя та наповнює їх глибокими почуттями. Вони стають сенсом одне для одного та готові боротися за своє щастя проти усього світу.

Стоп-земля (2021)

stop-zemlya

16-річна Маша вчиться в звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, по-своєму переживаючи напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє, якщо не наважишся спитати – ніколи не знатимеш, чи це взаємно.

Носоріг (2021)

nosorig_sencov

Історія, заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой фільму на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.