Новини кіноіндустрії

Джон Уік може отримати ще кілька сиквелів

04-john-wick-w1200-h630.jpg (106.69 Kb)

Хоча раніше передбачалася, що «Джон Уік 3» стане завершальною частиною екшен-трилогії, тепер режисер Чед Стахелскі заявив, що у нього є безліч ідей для потенційних продовжень.

«Я насолоджуюся створенням цих фільмів, оскільки тут немає обмежень. Ми формуємо власну міфологію, тоді як студія одночасно не заважає нам у творчому плані і підтримує наші божевільні рішення. Якщо глядачі ходять в кіно на наші фільми і тим самим допомагають їм окупитися, то ми з Кіану готові запропонувати ще купу ідей. Я можу жити цієї франшизою хоч всю свою кар'єру. Якщо "Джон Уік" подобається людям, і вони хочуть побачити більше, я абсолютно не проти продовжувати далі. Але ми працюємо в індустрії розваг, так що право вирішувати залишимо за аудиторією », - каже Стахелскі.

На українських екранах третя картина про пригоди принципового кілера у виконанні Кіану Рівза опиниться вже в травні 2019 року.

Схожі новини

Приєднуйтесь

Останнє

Про КіноСвіт

Кіносвіт - новини світу кіно, кіноогляди, касові збори найпопулярніших кінострічок, акторський склад улюблених фільмів та підбірки фільмів на будь-який настрій.

Читайте про фільми українською

Зв'язок із нами та правила користування сайтом.