Найкращі серіали 2024 року

Photo of author
Written By dianosaur

mem_pro_hodyachih

У 2024 році світ серіалів готується вітати глядачів з новими захоплюючими історіями. Від класичних шедеврів до інноваційних творінь, цей рік обіцяє надати багато незабутніх екранних моментів.

Академія Амбрела (4 сезон)

akademiya_ambrela

Зйомки 4 сезону «Академії Амбрелла» офіційно завершуються, вихід на Netflix відбудеться у 2024 році.

Дія серіалу розгортається в альтернативному всесвіті. В середині двадцятого століття сорок три жінки, які до цього не були вагітні, одночасно народжують немовлят, наділених суперздібностями. Прибулець рятує сімох новонароджених і створює Академію «Амбрелла». Свої здібності вони використовують для захисту Землі. Через деякий час після розпаду Академії, колишні учні зустрічаються й об’єднуються заради порятунку людства…

Принц Дракона (6 сезон)

princ_drakona

Прем’єра 6 сезону мультсеріалу “Принц Дракона” вийде 8 квітня 2024 року.

Сюжет оповідає про підлітків, які направляються до країни магії та магічних створінь — Ксадії, щоб доставити туди яйце дракона — спадкоємця короля драконів, оскільки це може запобігти прийдешню війну між людьми й ельфами.

Вікінги: Вальгалла (3 сезон)

vikingi

Серіал “Вікінги: Вальгалла” продовжиться 3 сезоном у 2024 році.

Дія розгортається через 100 років після оригінального серіалу, розповідаючи про події, що призвели до занепаду епохи вікінгів. На початку XI століття англійський король Етельред II Безрадний віддає наказ про масову різанину данів, розраховуючи повністю очистити острови від скандинавських загарбників, але ще більше загострює відносини між двома народами. Норвезькі та данські вікінги на чолі з королем Канутом Великим готуються до мстивого походу на Англію, тоді як Лейф Ерікссон, що народився в Ісландії, збирається здійснити подорож через Північну Атлантику, щоб освоїти нові землі.

Венздей (2 сезон)

vezdei

Прем’єра другого сезону “Венздей” відбудеться влітку чи восени 2024 року.

У центрі сюжету знаходиться похмура та небагатослівна Венздей — старша дочка ексцентричної родини Аддамс, яка через свої шокуючі витівки поміняла вісім шкіл за п’ять років. Після чергового скандального інциденту вона змушена перевестися до «Невермора» — академії для ізгоїв, яку колись відвідували її батьки. Навчальним закладом залізною хваткою керує Ларисса Вімс — заклятий ворог її матері Мортіші. У «Неверморі» дівчинка розвиває свої екстрасенсорні здібності, що нещодавно відкрилися, і береться зупинити монстра, який полює на людей в окрузі…

Дивні справи (5 сезон)

divni_spravi

Netflix продовжив надзвичайно популярний оригінальний серіал на п’ятий і останній сезон, прем’єра якого планується на 2024 рік.

1983 рік. У невеликому містечку на півночі США за декілька днів відбувається ціла низка таємничих подій. Спершу по дорозі додому безслідно зникає підліток, потім прямо з вечірки пропадає дівчина, в придорожньому кафе з’являється дивна дівчинка без імені, а кухаря, що її виявив, вранці знаходять убитим, до всього цього активізувалася робота вчених і військових в розташованій неподалік секретній лабораторії. Поки поліція, яка ніколи не стикалася ні з чим подібним, не діє, сім’я зниклого хлопчика, кілька його друзів і допитлива старшокласниця починають власне розслідування…

Ти (5 сезон)

tii

Після стількох переслідувань, вбивств, мандрівок по всьому світу та божевільних перипетій, темна подорож Джо Голдберга закінчиться з 5 сезоном «Ти», який вийде у світ у 2024 році.

Одного разу на роботі Джо знайомиться з Гвен, яка викликає в ньому непідробний інтерес. Спершу хлопець уважно переглядає її акаунти в соцмережах, а після починає за нею стежити. Навіть коли Джо дізнається, що у неї є коханець, цей факт не зупиняє його, і він продовжує переслідувати дівчину. Інтерес героя швидко перетворюється в одержимість, а коли Гвен відповідає йому взаємністю, Джо починає планувати їх спільне майбутнє, в якому немає місця людям, здатним його зруйнувати.

Шантаж (2 сезон)

shantazh

Другий сезон “Шантаж” вийде у 2024 році.

У цій історії йтиметься про молоду дівчину, на ім’я Келлі, яка насправді в якийсь момент опиняється в непростому становищі. Дівчина готова розповісти чимало секретів ЦРУ, якщо вони, звичайно, не знімуть з неї абсолютно всі злочини. 24-річний юрист Оуен влаштовується працювати у ЦРУ. Йому доручають зустрітися із ув’язненою, яка загрожує розкрити секретні відомості, якщо її не звільнять із в’язниці. Знайомство з нею втягує Оуена у міжнародну шпигунську змову.

Берлін

Берлін

Берлін збирає команду в Парижі, щоб здійснити одне з найамбітніших пограбувань — викрасти коштовності вартістю 44 мільйони євро всього за одну ніч.

Ходячі мерці: Мертве місто

mertve_misto

Події серіалу розгортаються у всесвіті “Ходячих мерців” і розповідають про те, як закляті вороги Ніган і Меггі вирушають до Нью-Йорка, щоб врятувати сина Меггі Гершеля Рі. Раніше, у січні, повідомлялося, що третій безіменний спін-офф, присвячений героям серіалу Ріку і Мішонн, з’явиться лише у 2024 році.