Неймовірні фільми про виживання в стилі Робінзона Крузо

Photo of author
Written By Зеник

Захоплюючі кіноісторії про виживання на безлюдних островах та непридатній для життя території

Вигнанець (Cast away, 2000)

Чак – це ТОП-менеджер служби доставки “Федерал Експрес”. Він постійно працює, через що немає часу ні на особисте життя, ні на кохану жінку. Під час чергового відрядження чоловік потрапляє в авіакатастрофу та опиняється на безлюдному острові посеред Індійського океану.

robinzon-1

У дикій природі Чак переосмислює своє життя та вступає в жорстоку битву за виживання…

Серіал Крузо (Crusoe, 2008-2009)

Колись Робінзон Крузо мав кохану дружину, немалий статок та спокійне життя у Англії. Але через власну легковажність він опинився на безлюдному острові в повній самоті. Втім, чоловік не здається. Він освоює десятки ремесел та стає першим колоністом “Нової землі”.

robinzon-2

Марсіанин (The Martian, 2015)

Космонавти змушені терміново евакуюватися з Марсу після початку піщаної бурі. Через поспіх та проблеми з обладнанням, на червоній планеті залишають одного з членів експедиції. “Забутий” інженер-біолог опиняється на мертвій планеті без зв’язку з Землею та достатнього запасу їжі. Аби вижити, йому доведеться протриматися 4 роки до прильоту наступної експедиції…

robinzon-3

Тепер я йду у дику далечінь (Into the Wild, 2018)

Крістофер – це чудовий атлет та один з найкращих студентів університету. Йому пророчили блискуче майбутнє, однак юнака не цікавили матеріальні цінності. Він віддав своє майно благодійним фондам та відправився блукати США і Мексикою. Його чекає знайомство з неймовірними людьми, захоплюючі пригоди та смертельно небезпечне випробовування на дикій природі Аляски.

robinzon-4

Сеньйор Робінзон (Sinjoore Robinson, 1976)

Образ самотнього чоловіка на безлюдному острові переінакшили італійці, які зняли легку комедію. Її повна назва «Містер Робінзон, жахлива історія кохання і пригод». І справді, крім комічної теми, у італійській версії персонажу одного з найсмішніших апенінців Паоло Віладжіо написали і любовну. Сеньйор всерйоз вживається у нове амплуа і вигадує як облаштувати острівний побут і особисте життя. Та цивілізація була невблаганною…