Геніальні фільми, зняті колишніми акторами

Photo of author
Written By Зеник

Прекрасні кінострічки від колишніх акторів

Хоробре серце (Braveheart, 1995)

1280 рік, англійці окупували ⅔ Шотландії. Народ ненавидять загарбників, і лише Вільяму Воллесу немає до них справи. Він повертається у рідне селище, щоб зажити спокійним життям. Невдовзі чоловік одружується з прекрасною дівчиною на ім’я Маррон, та його щастя триває недовго.

akseri-2

Англійські солдати намагаються згвалтувати красуню, а після опору страчують її як зрадницю. Розгніваний Воллес нападає на британців разом з односельчанами. Звістка про опір мобілізує усю Шотландію. Невдовзі стихійне повстання переростає у національно-визвольну війну…

Режисер фільму: Мел Гібсон

Непрощенний (Unforgiven, 1992)

Колись Вільям Мані був безжальним вбивцею, котрого ніхто не міг зупинити. Та під впливом коханої жінки він кинув пити, відмовився від насилля, осів на Богом забутій землі. Минуло 10 років. Дружина померла, а чоловік залишився з 2 малими дітьми та вбогою фермою.

akseri-3

Одного дня на його ранчо прибуває ковбой з вигідною пропозицією: “допоможи вбити двох покидьків і ми отримаємо 1000$”. Віл вже давно розучився стріляти та їздити верхи. Але він пристає на угоду заради майбутнього своїх дітей…

Режисер фільму: Клінт Іствуд

Операція «Арго» (Argo, 2016)

1979 рік, в Ірані перемагає ісламська революція. До влади приходять антиамериканські політики, а простий народ нападає на іноземців. Кульмінацією насилля стає штурм посольства США в Тегерані. Розлючений натовп бере в полон 52 дипломатів, лише 6 працівникам вдається вчасно покинути будівлю.

akseri-4

Усі втікачі опиняються в смертельній небезпеці, адже їх ненавидить як влада, так і простий люд. Аби допомогти цим людям, державний департамент США організовує рятувальну операцію. Її очолює Тоні Мендес – спеціаліст ЦРУ з креативним мисленням.

Режисер фільму: Бен Аффлек

Тихе місце (A Quiet Place, 2018)

Недалеке майбутнє. На планеті Земля з’являються смертоносні істоти, що мають надгострий слух. Вони швидко знищують майже все людство. Єдиний спосіб врятуватися від цих потвор – жити тихо.

akseri-5

Сім’я Ебботів живе на віддаленій фермі. Її члени спілкуються мовою жестів, пересуваються на босу ногу, уникають криків, слів та навіть шепотіння. Але в родині з трьома дітьми не може панувати цілковита тишина. Одного дня малеча створює шум, чим приваблює небезпечних монстрів…

Режисер фільму: Джон Кразінські