Найкращі англійські фільми, що пройшли перевірку часом

Photo of author
Written By Зеник

ТОП-5 фільмів, якими пишаються жителі Великобританії

Космічна одіссея 2001 року (2001: A Space Odyssey, 2001)

Космічний корабель “Діскавері” прямує до Юпітера. Його персонал складається з капітана Дейва Боумена, помічника Френка Була та штучного інтелекту під назвою HAL 9000. Ціль експедиції – дослідити цей сектор галактики та зрозуміти, чому інопланетяни роками стежать за людьми…

angliiske_kino-2

Механічний апельсин (A Clockwork Orange, 1971)

Безжалісний злочинець потрапляє у експериментальну програму реабілітації. Вчені знищують його тягу до насильства та позбавляють чоловіка агресії. Тепер він беззахисний громадянин у жорстокомі світі, де живуть сотні ображених ним людей.

angliiske_kino-3

Лоуренс Аравійський (Lawrence of Arabia, 1962)

Фільм розповідає про Лоуренса Аравійського – британського дипломата, що об’єднав розрізнені арабські племена та перетворив їх у армію, здатну здолати Османську імперію…

angliiske_kino-6

На голці (Trainspotting, 1996)

Історія чотирьох друзів наркоманів, що живуть у Шотландії в 90-ті роки. Фільм чудово демонструє жахи наркоманії і вирізняється фірмовим британським гумором.

angliiske_kino-4

Англійський пацієнт (The English Patient, 1996)

Кінець Другої світової війни. Медсестра з Канади доглядає за помираючим пілотом, що розбився на літаку посеред пустелі Сахара. В останні хвилини життя чоловік згадує минуле, повне пригод, кохання та трагічних подій.

angliiske_kino-5