Найкращі фільми про супергероїв DC

Photo of author
Written By Зеник

Найкращі фільми про Бетмена, Джокера, Роршаха та інших героїв всесвіту DC

Вартові (Watchmen, 2009)

Події фільму розгортаються в альтернативній реальності. США перемогли у В’єтнамі, відмовились від демократії, опинились за крок від ядерної війни. Людство охоплено страхом та відчаєм. Супергерої, що боролися зі злочинністю та служили уряду, заборонені законом.

dc-2

Більшість борців зі злочинністю погодились “вийти на пенсію”. Але не Роршах. Він розслідує вбивство свого колеги та відкриває змову, що загрожує знищенням всього людства…

Трилогія “Бетмен” від Крістофера Нолана (The Dark Knight Trilogy)

Похмуре та реалістичне кіно, у яке неможиво не вірити. Його автори намагаласися показати той страх і біль, що виник у США після теракту 11 вересня. Усі 3 стрічки увійшли в ТОП-100 найкращих фільмів та зібрали 2.5 мільярди доларів.

dc-3

Режисером трилогії став Крістофер Нолан, автор картин “Дюнкерк”, “Початок”, “Престиж”, “Інтерстеллар”. У зйомках взяли участь Крістофер Бейл, Хіт Леджер, Гарі Олдмен, Майкл Кейн та інші володарі премії “Оскар”.

Діалогія “Бетмен” від Тіма Бертона

Тім Бертон не побоявся поексперементувати з всесвітом “Бетмена”. Він зобразив Готем небезпечним, темним і брудним містом, що має ірраціональний шарм. Більшість злочинців кіно є жертвами, яких можна зрозуміти і яким хочеться поспівчувати. А головні герої роблять ті ж самі помилки, що і звичайні люди. Ще однією характерною рисою діалогії є велика кількість готики. Вона присутня у всьому, починаючи з костюму головного героя і завершуючи архітектурним кодом міста.

dc-4

Діалогія РЕД (RED)

Колишній агент ЦРУ Френк Мозес живе безтурботним життям в штаті Огайо. Його спокій порушують бійці спецназу. Від них вдається втекти та чоловік розуміє, що його життя все ще в смертельній небезпеці. Аби знайти і знищити ворога, він збирає команду з колишніх колег та починає збирати інформацію…

dc-5