Головні серіали весни 2019

Photo of author
Written By Сергій

Гра престолів

got

Безумовним фаворитом на телебаченні США (та й світу) є Гра Престолів. Серіал повертається із останнім сезоном, котрий завершить всі сюжетні лінії та поставить крапку в історії одного з найдорожчих та найуспішніших серіалів світу.

Хеппі

1527077876-happy-season-1

Ніхто не чекав — а він повернувся. Екранізація одноіменного коміксу про колишнього копа Ніка Сакса та уявного друга його доньки — єдинорога Хеппі сколихнула глядачів перед новорічними святами на стику 2017 та 2018 року. Зараз же серіал повернувся навесні із новою тематикою. Якщо тоді то було різдво, сьогодні злочинний світ прокинувся на Пасху.

Моторошні пригоди Сабріни

dims

Юна відьма Сабріна повертаєтсья на Netflix! Минулого рокку критики серіал прийняли дуже спірно, втім він видався успішним для більшості глядачів. Тільки пам’ятайте, що тепер це не милий ситком, а містичний триллер, а кіт Салем більше не розмовляє.

Американські Боги

superfeatureamerican-gods_28apr17_amazon

Екранізація культової одноіменної крини Ніла Геймана теж повернулась на екрани зі своїм зірковим акторським складом. Тінь Мун продовжує свій пойовничий похід із паном Середою, також відомим як бог Одін, найбільшим невдахою серед леприконів Божевільним Суінні та своєю мертвою дружиною. А війна із новими богами технологій продовжується.