Сонячні фільми для весняного настрою

Photo of author
Written By Сергій

Велика Риба

filmz_ru_f_52138

Неймовірно яскравий фільм Тіма Бертона, наповнений його фірмовою казковістю. Стрічка розповідає про хлопця, що намагається зрозуміти внутрішній світ батька. Адже той вважався невиправним мрійником. Тим самим наш герой впускає казку у своє життя. “Велика Риба” Тіма Бертона — такий сонячний фільм, що після нього вам обов’язково захочеться вийти на вулицю та помітити дива у дрібницях. В решті-решт, цього й вчить цей фільм.

Сили Природи

forces-of-nature-1999-2

Бен поспішає до своєї нареченої. Йому потрібно подолати тисячі кілометрів, але сьогодні не лише вдача, але й сама природа заважає подолати відстань. Він допомагає сусідці вибратись із літака та разом із нею відправляється в далеку подорож. Постійні зміни погоди та яскраві краєвиди ніби кричать, що ця романтична комедія саме про весну!

Весняні Надії

158379347

Назва фільму говорить сама за себе. Головні герої в шлюбі ось уже 30 років, а їхнє життя йде протореними доріжками. Але одного разу, навесні, вони вирішують повернути новизну почуттів. Шлях в минуле непростий, проте любов творить чудеса. Для весняного настрою — це саме той фільм, котрий варто переглянути.

Завжди говори “Так”

yes-man-91d66

Чудова комедія із Джимом Керрі у головній ролі. Головний герой фільму наважується на незвичайний експеримент, зобов’язуючись завжди говорити «так». Дуже скоро життя наповнюється новим досвідом, яскравими емоціями і пригодами. Після перегляду фільму тягне хоч у чомусь наслідувати його приклад.

Королі Літа

awsfs

Троє підлітків, захотівши самостійності, тікають з рідного дому в ліс. Вони будують там справжнє житло і починають відриватися по повній. Легкий фільм про юнацький максималізм. Зануритись в атмосферу допомагає також чудова музика. Молодість, природа та пригоди — що може бути кращим, коли ви жадаєте зарядитись весняним настроєм?