Рекомендації, ТОП

Сонячні фільми для весняного настрою

Велика Риба

filmz_ru_f_52138.jpg (409.08 Kb)

Неймовірно яскравий фільм Тіма Бертона, наповнений його фірмовою казковістю. Стрічка розповідає про хлопця, що намагається зрозуміти внутрішній світ батька. Адже той вважався невиправним мрійником. Тим самим наш герой впускає казку у своє життя. “Велика Риба” Тіма Бертона — такий сонячний фільм, що після нього вам обов'язково захочеться вийти на вулицю та помітити дива у дрібницях. В решті-решт, цього й вчить цей фільм.

Сили Природи

forces-of-nature-1999-2.jpg (80.58 Kb)

Бен поспішає до своєї нареченої. Йому потрібно подолати тисячі кілометрів, але сьогодні не лише вдача, але й сама природа заважає подолати відстань. Він допомагає сусідці вибратись із літака та разом із нею відправляється в далеку подорож. Постійні зміни погоди та яскраві краєвиди ніби кричать, що ця романтична комедія саме про весну!

Весняні Надії

158379347.jpg (229.79 Kb)

Назва фільму говорить сама за себе. Головні герої в шлюбі ось уже 30 років, а їхнє життя йде протореними доріжками. Але одного разу, навесні, вони вирішують повернути новизну почуттів. Шлях в минуле непростий, проте любов творить чудеса. Для весняного настрою — це саме той фільм, котрий варто переглянути.

Завжди говори “Так”

yes-man-91d66.jpg (143 Kb)

Чудова комедія із Джимом Керрі у головній ролі. Головний герой фільму наважується на незвичайний експеримент, зобов'язуючись завжди говорити «так». Дуже скоро життя наповнюється новим досвідом, яскравими емоціями і пригодами. Після перегляду фільму тягне хоч у чомусь наслідувати його приклад.

Королі Літа

awsfs.jpg (277.15 Kb)

Троє підлітків, захотівши самостійності, тікають з рідного дому в ліс. Вони будують там справжнє житло і починають відриватися по повній. Легкий фільм про юнацький максималізм. Зануритись в атмосферу допомагає також чудова музика. Молодість, природа та пригоди — що може бути кращим, коли ви жадаєте зарядитись весняним настроєм?Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Схожі новини

Кіно для сімейного перегляду

Приєднуйтесь

Про КіноСвіт

Кіносвіт - новини світу кіно, кіноогляди, касові збори найпопулярніших кінострічок, акторський склад улюблених фільмів та підбірки фільмів на будь-який настрій.

Читайте про фільми українською

Зв'язок із нами та правила користування сайтом.