Найкращі мультфільми 2018 року

Photo of author
Written By Сергій

Суперсімейка 2

incredibles-2-movie-review

Сиквел культового діснеївського мультфіму вийшов не гіршим за оригінал, тільки динамічнішим. Тепер на перший план вийшла Еластика, а з дітьми залишився її чоловік, Боб. І якби ж все було так просто, але бути батьками — теж непросте завдання, особливо, коли твої діти володіють руйнівними суперздібностями.

Ральф-Руйнівник 2: Інтернетрі

ralph-breaks-the-internet-movie-review

Іще один сиквел, але більш нового мультфільму. Тепер Ральф відправляється в мережу інтернет, до котро підключені всі ігрові автомати. Він та його друзі зутрінуть нових героїв та потраплять в зовсім новий цифровий світ зі своїми правилами та законами. Критики відзначали, що сиквел “Ральфа-Руйнівника” – це така собі метафора на сучасність. Так це чи не так — вирішувати вам.

Людина-Павук: Навколо Всесвіту

p9vvzsg

Історія розповідає не про Пітера Паркера (хоча він тут теж є), а про Майлза Моралеза, молодого хлопця, що отримав здібності Людини-Павука. Його чекає подорож по багатьох світах та зістріч із місцевими, зовсім іншими, Людьми-Павуками. Як відзначають — один із найкращих мультфільмів року та один із найкращих фільмів про людину павука.

Острів Собак

dog_island

Дія фільму відбувається в Японії в недалекому майбутньому. Головний герой — 12-річний Атарі Кобаяші, підопічний корумпованого мера міста Мегасакі, з відома якого в місті починається масове відловлювання собак — безпритульних і домашніх. Тварин відправляють на острів-звалище, куди вже багато років вивозять відходи людської цивілізації. Хлопчик, виявивши пропажу свого пса Спотса, сідає на міні-супер-джет і летить на допомогу чотирилапому другу.

Чудовий мультфільм Веса Андерсона наповнений чудовим гумором та оригінальними візуалом.

Грінч

543be0d6-fadf-4891-a85a-6154a38ce393-grinch

Чергова екранізація Докторо Сьюза. Різдво — чарівна пора року, котру люблять усі… Окрім Грінча. Він ненавидить Різдво та все що з ним пов’язано. Подарунки, снігопади, різдвяний настрій… І він вирішив покінчити із цим непотребством, викравши всі різдвяні подарунки. Втім, Грінч не просто так зненавидів Різдво… Чудовий мультфільм що вийшов заме вчасно і навіть зараз може підтримати ваш зимовий настрій, окли свята вже закінчились.