Різдвяні мультфільми для дітей і всієї родини

Photo of author
Written By Сергій

Полярний Експрес (2004)

polar_express_by_elenadudina-d9k7kfr

Екранізація однойменної дитячої книги про незвичайну подорож маленького хлопчика на чарівному поїзді. Хлопчик, не вірив в існування Санта-Клауса, раптом отримує можливість відправитися на поїзді прямо до нього в гості, і він, скориставшись цією можливістю, знаходить нових друзів і отримує корисний урок.

. . .

Вартові Легенд (2012)

film__17666-rise-of-the-guardians-hi_res-2819f2e6

Коли злий дух, Бабай, зазіхає на найдорожче – дитячі мрії, Санта-Клаус, Джек Холод, Великодній Кролик, Зубна Фея і Пісчана Людина об’єднуються, щоб створити команду Вартових Легенд. Вони зроблять все, щоб діти всього світу не перестали вірити в чудеса. Джек – повелитель зимової погоди, але його майже ніхто його не знає, хоча в його руках знаходиться величезна сила, але витрачає він її на різні витівки. Його звуть Джек Холод, і більше всього на світі він хоче, щоб люди вірили в нього. Ось тільки поки що у Джека не дуже виходить завоювати серця людей. Однак його енергії та ентузіазму можна позаздрити – наш герой не допустить, щоб діти втратили дива та мрії.

. . .

Різдвяна історія (2009)

how-to-watch-a-christmas-carol-disney_thumb800

Екранізація повісті Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня в прозі». Сценаристом і режисером фільму є Роберт Земекіс. Містер Скрудж – грошовий міняла, який присвятив все життя накопиченню багатства. Він зневажає все, окрім грошей, включаючи дружбу, любов і різдвяні свята. Скнара Скрудж, який протягом однієї ночі переживає випробування та змінюється на очах.

. . .

Жах перед Різдвом (1993)

nighmare_before_hed

Мультфільм розповідає про царство Хеллоуїн, царство страхів і кошмарів, де живуть мерці, виродки, чудовиська на чолі з царем жахів Джеком Скелінгтоном. Під Різдво Джек випадково потрапляє в місто Різдва, де дізнається, що є десь радість, радість та веселощі.

. . .

Крижане Серце (2013)

kryzane_serce

Ельза, юна принцеса королівства Ерендел, з народження здатна створювати лід і сніг, а також керувати ними. Згідно пророцтву, якщо Ельза не зможе контролювати свої здібності, то це призведе до біди. І ось, пророцтво стверджується, адже подорослішавши Ельза випадково накликає на своє королівство нестерпну зиму. Крізь сніги та холод рятувати сестру відправляється Анна, котру чекає безліч пригод та небезпек.