Рекомендації

15 фільмів, що допоможуть впоратися з депресією

Життя Пі

gyttia_pi.jpg (330.58 Kb)

Життя – настільки захоплива пригода! Про це вам розповість фільм «життя Пі», із котрого ви не лише багато під черпнете для себе, але й впізнаєте в гіперболі якісь свої особливості. Можливо, на цьому фоні, вам стане трохи краще.

Амелі

amelui.gif (359.64 Kb)

«Амелі допомагає мені впоратися з усім. Буквально - З УСІМ. Якщо ви засмучені, цей фільм підбадьорить вас, якщо відчуваєте себе "білою вороною"- допоможе знайти в цьому позитивні сторони. Фільм хороший для всіх, хто відчуває себе погано з якихось причин». Лі Дженкінсон.

Ліло і Стіч

lilo_and_stich.jpg (98.29 Kb)

У цьому мультфільмі немає абсолютно нічого поганого! Найкраща в історії мультиплікації репрезентація Гаваїв обов’язково трішки покращить ваш настрій.

Н’ю-Йорк, Н’юЙорк

new_york_new_york1.jpg (38.31 Kb)

Багато в чому цей фільм саме про депресію. Подивившись його ви зрозумієте, що не самотні в своєму життєвому штормі.

Гаррі Поттер

harry-potter.jpg (109.38 Kb)

В моєму списку буде кілька таких фантастичних чи фентезійних франшиз, в котрих досить фільмів, аби забутись на цілий день, втекти від реальності в щось магічне, неймовірне. Фільми про хлопчика, що вижив – перша така франшиза, на котру варто звернути увагу, якщо у вас депресія.

. . . . .

Круті Віражі

kruti_viragi.jpg (107.91 Kb)

Цей комедійний фільм, заснований на реальних подіях, настільки сповнений якимось позитивом та віянням пригод, що обов’язково наштовхне вас на світлу думку.

Коханий із майбутнього

kohany_z_maibutnjogo.jpg (61.87 Kb)

Напевне ви думаєте, що цей фільм - просто ще одна історія кохання. Але це щось більше. Він вчить вас цінувати мале і розуміти, що бувають погані дні, але вони проходять, і не варто концентруватися на них.

Зоряні Війни

star-wars-saga-1-6.jpg (2.9 Kb)

Ще одна франшиза про те, що добро перемагає зло. І не завжди лише бійками та вибухами. Іноді люди, що здають абсолютно лихими, мають в собі щось добре… Хіба це варте вашої уваги зараз? Подивіться ще раз першу трилогію «Зоряних Воєн».

Лабіринт Фавна

el-laberinto-del-fauno_scene-1280x620.jpg (97.14 Kb)

Якщо більшість попередніх фільмів були спрямовані на те, аби підняти вам настрій, то найближчі два дозволять вам поплакати, звернувши весь свій сум в трохи інше русло. Ну ж бо, не стримуйте емоції. Подивіться цю чарівну картину від генія Гільєрмо Дель Торо!

. . . . .

Віднесені Привидами

vidneseni_pryvydamy.jpg (99.68 Kb)

Іще одна, трохи дивна, картина, завдяки котрій ви зможете заплакати. Але при цьому теж на мить втекти від реальності. Оскароносне аніме переверне ваш світ з ніг на голову, повернувши в дитинство, де всі ці речі здавались такими лякаючими…

Космічна Одісея

2001-a-space-odyssey.jpg (371.69 Kb)

Цей фільм створений для депресії! Цей дивовижний фільм важко дивитись, через тягучі довгі візуальні плани, створені для того, аби ви помилувались пейзажами космосу, котрі відворені нереально круто і для сьогодні, не те що для 1968 року. Але хіба такі тягучі сцени не відображення вашого сьогоднішнього стану?

Зловісні мерці 2

evil-dead-2.jpg (263.77 Kb)

Тут слова зайві. Просто подивіться на цю вакханалію комедійного жаху. Де ще є подібний, настільки вдалий контраст. Ви не зможете не посміхнутись!

. . . . .

Думками навиворіт

dumkamy_navyvorit.jpg (145.13 Kb)

Можливо, саме цей мультфільм ідеальний для вас. Він пояснить вам, що сумувати – це нормально. Без смутку не буде радості. Іноді, можна сумувати від чогось світлого та приємного, та навіть навпаки… Можливо, цей фільм виверне навиворіт ваші думки і принесе в них трохи порядку.

Володар перснів

the-lord-of-the-rings-the-fellowship-of-the-ring-5117096ac3b.jpg (353.9 Kb)

Ще одна франшиза для втечі з реальності! Але під час цієї подорожі у вас з’явиться маленька надія, із котрої зможуть вирости справжні подвиги!

Життя Прекрасне

life-is-beautiful.jpg (126.21 Kb)

Вийшовши в сорокових фільм став справжньою класикою роки по тому. «Це дивовижне життя» - саме той фільм, котрий можна подивитись тоді, коли вже нічого не хочеться. Лише насамоті із собою, із морозивом на чайній ложці. Розслабтесь в стилі сорокових!

Схожі новини

Кіно для сімейного перегляду

Приєднуйтесь

Про КіноСвіт

Кіносвіт - новини світу кіно, кіноогляди, касові збори найпопулярніших кінострічок, акторський склад улюблених фільмів та підбірки фільмів на будь-який настрій.

Читайте про фільми українською

Зв'язок із нами та правила користування сайтом.