10 фільмів про шалене кохання

Photo of author
Written By Сергій

Винні зірки

src_1403002184vinovat-zvezd

Красива, хоч і сумна історія кохання подається в дуже незвичайній манері. На відміну від штампованих підліткових мелодрам, стрічка приправлена дотепними діалогами героїв, їх же здоровим цинізмом і чорним гумором, який тут до місця.

Вічне сяйво чистого розуму

vichne_syaivo_rozumu

Можна забути що завгодно: вимкнути праску, оплатити рахунок, погодувати рибок. Ось тільки забути про свою кохану людину, яка заподіяла вам біль, стерти спогади про неї, викинути з серця ті емоції, які він викликає практично неможливо.

Закохайся в мене, якщо наважишся

zakohaisya_yakscho_navagyshsya

Все змінюється. Дружба виростає в любов, діти стають дорослої парою, дитяча забава перетворюється в жорстоку гру. Фільм вчить нас тому, що щастя не дістається задарма, завжди потрібно чимось жертвувати. І що любов завжди варта свічок.

Великий Гетсбі

velyky_getsbi

Цю стрічку можна сміливо назвати сучасною поемою про велику любов. Чистої, щирою, прекрасною і неможливою. Тому що за гроші можна купити майже все: повага оточуючих, дорогі костюми «з голочки», море випивки для незабутньої вечірки, але любов – ні за яких обставин.

Будинок біля озера

budynok_bilya_ozera

Читаючи опис до фільму, можна подумати, що фільм про фантастичну історію кохання всупереч простору і часу. Насправді ж це історія про те, як страшно взяти і зізнатися собі і іншій людині в справжні почуття, зробити крок, який запросто може перевернути все життя шкереберть.

Кохання та інші ліки

kohannya_ta_inshi_liky

У яскраву комедійну оболонку фільму захована драматична начинка. Пристрасть, напруга, секс, емоції, гумор у виконанні Хетеуей і Джиллінхола – відмінне видовище, побічна дія якого не змусить себе довго чекати. Крім того, є привід захопитися незламністю людського духу і знову повірити в силу справжнього кохання.

Якщо тільки

jakscho_tilky___

У повсякденній суєті ми часом забуваємо про свою другу половинку, заглиблюємося в роботу і побутові проблеми. Цей фільм нагадує, що потрібно цінувати кожен момент, дарувати любов близьким і не давати байдужості встати в стосунках між коханими.

Один день

odyn_denj

Любов – давно банальна тема. Про неї багато говорять, пишуть, знімають, показують драматичні сюжети з хеппі-ендом, де любов завжди перемагає, незважаючи на важкі випробування і негаразди. Але тут зовсім інша історія. Мораль цієї байки – не потрібно витрачати час на пошуки швидкоплинного щастя, коли воно так близько.

Ніколи не відпускай мене

never-let-me-go-andrew-garfield-20863890-1276-544

Стрічка змушує задуматися. Про скороминущість і цінності людського життя і тому, що ми маємо право, а що не має права змінити особисто. Це не просто кіно про любов. Це дуже важка історія відносин люблячих один одного людей, яких об’єднує смиренність перед неминучою і невідступної загибеллю.

Ангел-А

1503331031-144657096-3

Незвичайна історія про любов: любов до ближніх, любов до себе і любов до Парижу. На відміну від інших фільмів в добірці, тут немає гучних заяв, шквал емоцій і поцілунків. Однак, попри журнальний еротизм, мінімумом одягу, не зовсім благочестивих головних героїй, від картини неможливо відірватися.