Sony Pictures розпочинає роботу над “Greyhound 2”: Том Генкс повертається в ролі капітана Краузе
Фанати захоплюючої воєнної драми “Greyhound” з радістю дізнаються про офіційний початок розробки “Greyhound 2”. Sony Pictures анонсувала продовження успішної стрічки 2020 року, в якій головну роль грав Том Генкс. Він знову втілить образ капітана Ерні Краузе, котрий разом зі своєю командою на борту есмінця “Greyhound” вирушить у нову небезпечну пригоду від берегів Нормандії до Тихого океану.
Зйомки нової екшн-драми про Другу світову війну планується розпочати у січні 2026 року в Сіднеї, Австралія. Попри те, що конкретна дата виходу фільму ще невідома, кастинг наразі перебуває у активній стадії. За попередньою інформацією, Стівен Грем, зірка “Юність”, веде переговори про повернення до своєї ролі.
Сценарій для сиквела написав сам Том Генкс, а режисером залишиться Аарон Шнайдер, який вже здобув чимало визнання за свою роботу у першій частині. Продюсерські обов’язки взяв на себе Гарі Гетзмен від Playtone. Все це додає ще більше ентузіазму до очікування нового фільму.
Оригінальна стрічка, натхненна романом К.С. Форестера “The Good Shepherd”, зобразила капітана Ернеста Краузе (він же Том Генкс), який очолив конвой із 37 союзних кораблів під час ризикованої подорожі через Північну Атлантику, де вони зазнають атак німецьких підводних човнів. Чи зможе продовження перевершити цей напружений сюжет та ввійти в скарбницю воєнного кінематографа? Залишається лише чекати на нові деталі проєкту і, звісно, на саму прем’єру.