Тім Бертон повідомив про закінчення зйомок Бітлджюс 2!

Photo of author
Written By dianosaur

«Бітлджюс 2» — довгоочікуване продовження улюбленого хіта 1988 року, нарешті завершене. На своїй офіційній сторінці Instagram відомий американський кінорежисер Тім Бертон повідомив про кінець знімання “Бітлджюс 2”.

Нагадаємо, що вихід фільму «Бітлджюс 2» запланований на 6 вересня 2024 року на Netflix (однак варто зважати на той факт, що виробництво фільму було тимчасово відкладено через страйк SAG/AFTRA, і незрозуміло, чи вплине ця невдача на дату виходу). Ба більше, Майкл Кітон повернеться до своєї ролі Бітлджусі разом із Дженною Ортегою — це тільки частина неймовірно талановитого акторського складу. Цікаво наскільки жахливо-крутим у своїй головній ролі Бітлджуса буде Майкл Кітон, адже пройшло стільки вже часу…

Про що буде сюжет “Бітлджюс 2”?

Після багатьох чуток і припущень фанатів було підтверджено, що персонаж, якого гратиме Дженна Ортега — дочка Лідії. Ці новини позитивно вплинули на повернення акторки Вайнони Райдер. Попри те, що в оригінальному “Бітлджюсі” Лідія була лише підлітком, у “Бітлджюсі 2” їй вже за 50. Донька Лідії, ймовірно, буде такою ж самостійною, як Лідія у свої підліткові роки, оскільки Ортега вже стала відомою за своїми ролями у фільмах жахів (наприклад, розумненької, саркастичної й трохи мертвої у душі Середи).

кадри зі зйомок

Разом зі “старим” акторським складом у фільмі також з’являться нові обличчя. Віллем Дефо приєднається до акторського складу у ролі колишнього актора фільму “B”, який виступає у ролі детектива у потойбічному світі. Подробиці про роль Моніки Белуччі як дружини Бітлджюса залишаються невідомими. До складу також приєднається Джастін Теру, але його роль поки залишається секретом. На жаль, Алек Болдуїн і Джина Девіс не повернуться в “Бітлджюс 2” у ролях Адама і Барбари Мейтленд.

Тизер до першої частини “Бітлджюса”