James Gunn з’явився в камео на обкладинці спеціального видання нових коміксів про Superman

Photo of author
Written By fersht

Нове видання Superman Unlimited #1: унікальний комікс зі спеціальною появою James Gunn

Якщо ви шанувальник DC Comics і самих видатних супергероїв, таких як Superman, то у вас є привід для радості. Superman Unlimited #1, який входить до події DC Summer of Superman, відкриває нову серію і має виняткову обкладинку, де з’являється ніхто інший, як James Gunn поруч із Man of Steel. Цей комікс створений за участю письменника Dan Slot, а художнього таланту від Rafael Albuquerque та Marcelo Maiolo. Комплектація не закінчується сліпучою обкладинкою, адже спецвипуск можна буде придбати у комікс-магазинах уже 21 травня.

Чим здивує Superman Unlimited #1?

Навесні, під час запуску серії Superman Unlimited, у сюжеті проявляється нова загроза — небезпечний астероїд з Криптонітом, що може зруйнувати весь світ. Цей матеріал, який є найслабкішою ланкою Superman, стане найціннішим ресурсом на планеті. Із цієї зміни випливають нові виклики для Superman, оскільки злочинні імперії вже поспішають збагатитися цим ресурсом. Інтерганг, за нових лідерів, буквально кишить бійцями, оснащеними кулями Криптоніту, готовими іти на будь-які злочини. Астероїд залишив колосальні запаси цього матеріалу, що обіцяють ще більше небезпек для Ман оф Стіл.

Які новинки у бік Daily Planet?

Superman Unlimited не обмежується змінами лише для супергероїв — Daily Planet теж отримує модернізацію. Нова співпраця з Morgan Edge’s Galaxy Communications розвиває видання в багатимедійний новинний хаб з усім спектром сучасних комунікаційних засобів. Очолює кампанію неперевершена Lois Lane, яка зберегла свою роль редактора. Разом з Jimmy Olsen, Ron Troupe, Cat Grant і Steve Lombard, Daily Planet стає глобальною мережею з підтримкою спеціаліста з IT з Gorilla City, Tee-Nah.

Комікс доступний вже незабаром

Не пропустіть можливість ознайомитися з передісторією цього неймовірного коміксу, яка буде представлена у вигляді десятисторінкового вступника на DC All In 2025 FCBD Special Edition #1, запланованого на 3 травня 2025 року. Це частина програми безкоштовної книжкової сцени від DC. Подія стане ще яскравішою завдяки виходу фільму DCU Superman від James Gunn, запланованого на 11 липня 2025 року.