“Фуріоза”: касовий провал чи недооцінений шедевр?

Photo of author
Written By dianosaur

Епічний бойовик “Фуріоза: Сага про Божевільного Макса”, який здавався одним із найгучніших релізів року, зазнає розчарування в прокаті. Після 10 днів з моменту виходу фільм опустився з першого місця на третє в національному прокаті, а також бореться на закордонних ринках.

З бюджетом майже $170 млн США “Фуріоза” заробила лише $49 млн доларів на внутрішньому ринку та ще $64 млн на закордонних ринках, загалом $114 млн. Це невтішний результат для фільму, який мав високі очікування.

Кадр із фільму "Фуріоза"
Кадр із фільму “Фуріоза: Сага про Божевільного Макса

“Фуріоза” отримала високі оцінки критиків, попри розчарування в прокаті. Ба більше, фільм є приквелом до “Божевільного Макса: Дорога гніву” (2015 року), який мав значно більший успіх, зібравши $370 млн у всьому світі.

Фільм розповідає історію молодої Фуріози, яку грає Аня Тейлор-Джой. Її викрадає лиходійний доктор Дементус (Кріс Гемсворт) і продає тиранічному полководцю Безсмертному Джо (Лачі Халм). Вона вирушає на епічну місію помсти, що поділена на п’ять розділів і триває кілька років.

Чи стане “Фуріоза” культовим класиком, як “Дорога гніву”, ще належить побачити. Але одне можна сказати напевно: це візуально разючий і амбітний фільм, який заслуговує на вашу увагу.