“Думками навиворіт 2” сягає мільярда: анімаційний фільм Pixar б’є рекорди касових зборів

Photo of author
Written By dianosaur

Після 19 днів прокату мультфільм Pixar і Disney “Думками навиворіт 2” перетнув знаковий рубіж у 1 мільярд доларів у світовому прокаті, ставши першим анімаційним фільмом, який досяг цього результату за такий короткий час.

Фільм не лише сягнув вершин касових зборів протягом третього вікенду поспіль, але й продемонстрував чудові результати. Наприклад, за кордоном мультфільм зібрав ще 545,5 мільйона доларів, загалом у світовому прокаті його збори складають 1,015 мільярда доларів.

“Думками навиворіт 2” став першим фільмом, який досяг мільярда доларів у світовому прокаті після “Барбі”, що вийшла майже рік тому. Це також 11-й анімаційний фільм, який подолав цю знакову віху. З восьми з цих релізів, які належать до Pixar або Walt Disney Animation, Disney, безперечно, домінує в цьому списку.

Режисер Келсі Манн у цій частині знайомить нас з абсолютно новими емоціями, які з’являються в голові юної героїні Райлі, коли вона стає підлітком. Радість, Смуток, Гнів, Страх і Огида не зовсім розуміють, як їм реагувати на появу Тривоги, Заздрості, Туги та Збентеження.

Варто зазначити, що у 2015 році оригінальний мультфільм “Думками навиворіт” зібрав у світовому прокаті 858,8 мільйона доларів.