Прем’єра “Барбі” стане однією із головних кіноподій 2023 року

Photo of author
Written By dianosaur

baarbi

Соціальні мережі переповнені яскравим кадрами акторів Марго Роббі та Раяна Гослінга, які зіграли відомих у світі ляльок — Барбі та Кена. Очікують, що це стане одним з блокбастерів, яким запам’ятається цей рік.

1959 рік став днем народження ідеальної ляльки, яка відома і до тепер, як Барбі. Саме ця іграшка встигла протягом багатьох років змінити понад 200 різноманітних вбрань та образів. Проте весь час Барбі була неправильно сприйнята та обмежена поверхневими та дитячими стереотипами. Хоча вона завжди була символом стилю та пропагувала ідею того, що кожна людина повинна знайти себе, свій унікальний стиль та залишатися вірною собі, постійно переосмислюючи те, яким може бути її життя.

Трейлер до фільму “Барбі” у багатьох викликав відчуття ностальгії, а у деяких навіть натхнення. Безумовно, багато відомих дизайнерів одягу завдяки бренду “Барбі” зробили рожевий колір фірмовим відтінком своїх колекцій осінь-зима 2022/2023.

Зазначимо, що дата виходу “Барбі” в Україні — з 20 липня 2023 року, орієнтовно до 2 серпня 2023. Втім, про що йдеться у стрічці, деякі жарти і діалоги можна побачити у двох офіційних трейлерах українською.