Як вирішити проблему з непрацюючим пультом від телевізора Samsung?

Photo of author
Written By Сергій К

pult

Існує безліч дефектів, через які пульт дистанційного керування може не працювати. Однак найпопулярнішими причинами відсутності будь-якої реакції на натискання кнопок є:

  • • сіли батарейки,
  • • зламаний інфрачервоний датчик,
  • • залита рідиною контактна група..

1. Перевірте батарейки

Натисніть кнопку пульта дистанційного керування, спрямовуючи пристрій дистанційного керування на телевізор. Переконайтеся, що світлодіод біля телевізора блимає. Якщо пульт працює лише на невеликій відстані від ТБ або періодично відбувається обрив сигналу, це свідчить про виснаження батарейок. У разі встановлення нових елементів живлення переконайтеся, що полюси батареї (позитивний, негативний) правильно позиціоновані. Рекомендується завжди замінювати комплект акумуляторів повністю, а не окремо.

2. Перевірте з’єднання смарт-пульта

Якщо ви використовуєте інтелектуальний пульт дистанційного керування, то для його правильної роботи може знадобитися поєднання. Одночасно натисніть та утримуйте кнопки «Повернення» та «Відтворення/Пауза» більше 3 секунд, щоб відкрити діалогове вікно пари. Далі встановіть з’єднання з телевізором.

3. Перевірте наявність перешкод

Видаліть всі перешкоди між телевізором та пультом дистанційного керування. Якщо на шляху проходження інфрачервоних хвиль знаходяться якісь предмети, то віддалена взаємодія з телевізором може бути неможливою.

Крім того, інше електричне обладнання може заважати сигналу пульта дистанційного керування, створюючи перешкоди. Якщо навколо телевізора є джерела світла, радіопристрою або портативна електроніка, спробуйте відсунути їх якомога далі..

4. Візуально перевірте роботу ІЧ датчика

Перевірте сигнал інфрачервоного випромінювача за допомогою цифрової камери мобільного пристрою. Виберіть відповідну опцію на смартфоні та спрямуйте передню частину пульта дистанційного керування на об’єктив його камери. Натисніть та утримуйте кнопку живлення на пульті, дивлячись на екран мобільного пристрою. У цей момент можна спостерігати спалах світла, що генерується ІЧ-світлодіодом.

Якщо ви не спостерігаєте жодних спрацьовувань, незважаючи на те, що батареї були замінені, проблема пов’язана з пультом дистанційного керування. Замовити новий пристрій дистанційного керування для телевізорів Samsung можна тут https://www.aks.ua/uk/catalog/pult-tv/brand/samsung.