Фільм відомого українського режисера показуватиме Netflix

Photo of author
Written By Nelegal

Про це повідомили на сайті Державного агентства з питань кіно.

Кримінальну драму “Носоріг” наприкінці цієї весни покаже стримінгова платформа Netflix. Окрім Netflix, стрічку також придбано для показів у Великобританії, Франції, Італії та інших країнах світу. Телевізійна прем‘єра фільму Сенцова запланована на німецько-французькому телеканалі ZDF/ARTE. Прокат “Носорога” в українських кінотеатрах стартує 17 лютого.

Світова прем’єра фільму відбулася торік восени на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі “Горизонти”, українська – також минулої осені на Київському тижні критики. Стрічку Сенцова визнали найкращою на Стокгольмському міжнародному кінофестивалі.

Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.

Зйомки “Носорога” проходили в Кривому Розі, Львові та Києві й завершилися у грудні 2020 року. Фільм створений у копродукції України, Польщі та Німеччини.

Напередодні прокату відбудеться серія допрем’єрних показів за участі команди фільму. Розклад допрем’єрних показів фільму “Носоріг”: