Свіжі новини про франшизу «Аватар»

Photo of author
Written By Сергій

static1_squarespace_com

Не так давно повідомлялось, що фільм Джеймса Кемерона «Аватар» отримає одразу чотири сиквели. Більше ніякої інформації не повідомлялось. Втім, буквально кілька тижнів тому стало відомо, що режисер завершив зйомки одразу двох фільмів, котрі стануть продовженням франшизи. Звичайно, обидві стрічки тепер чекає дуже тривалий період пост-продакшену. Звичайно, воно й не дивно, враховуючи, яку ставку роблять творці на спецефекти. Всі деталі виробництва та сюжету тримаються в таємниці.

Тим не менш портал BBC стверджує, що їм вдалось ознайомитись із певними «виробничими документами» із котрих дізнались повні назви всіх чотирьох фільмів. Майбутні стрічки носитимуть наступні назви:

  1. Avatar: The way of Water (Аватар: Шлях води).
  2. Avatar: The Seed Barer (Аватар: Носій Сімені).
  3. Avatar: The Tulkun Rider (Аватар: Тулкунський Вершник).
  4. Avatar: The Quest for Eywa (Аватар: Завдання для Ейви).

Не будемо розводити полеміку про довіру джерелам. Так чи інакше, студія все ще ніяк не коментувала новину, тож давайте сприймати все на рівні «злитої інформації» або чуток. Також повідомляється, що всі чотири фільми будуть самостійними картинами із індивідуальним сюжетом, котрі в майбутньому вилиються в одну історію (ще один кіновсесвіт?).

Прем’єри всіх чотирьох фільмів заплановані на грудень 2020, 2021, 2024 та 2025 років відповідно. Можна також припустити, що через злиття студій FOX та Disneyдати можуть бути перенесені. Більшість акторів повернуться до своїх ролей. Зокрема Сігурні Уівер, Зої Салдана, Стівен Ленґ, Сем Уорінгтон та інші.