Кейт Бекінсейл не повернеться до ролі в «Іншому Світі»

Photo of author
Written By Сергій

underworld-tv-series

У недавньому інтерв’ю порталу Variety зірка «Іншого світу» Кейт Бекінсейл заявила, що не повернеться до образу Селін в майбутньому серіалі за мотивами фантастичної франшизи про війну вампірів та ліканів.

«Я не буду брати участь в телеверсії” Іншого світу “. Думаю, я вже досить попрацювала в фільмах цього циклу », – говорить актриса.

Виробництвом шоу займеться колишній чоловік Бекінсейл, режисер Лен Уайзман, разом зі Sketch Films і Sony Television. Чи пов’язано це якось із їхніми колишніми стосунками – не відомо. Втім, перед виробництвом Уайман дав кілька коментарів.

«Серіал буде сильно відрізнятися від тих фільмів, що ви бачили на великому екрані. Я не стверджую, що він стане більш “дорослою”, але в плані тональності і персонажів цей проект буде набагато менше схожий на комікс », – розповів режисер минулого року.

«Всиновити» серіал про «Інший Світ» має намір один з кабельних телеканалів США. Але нічого офіційного, все лише на рівні обіцянок та домовленостей. Інші подробиці про телеадаптацію «Іншого світу» в даний момент не розголошуються.