Дебютний кадр фільму Пола Верховена про черницю-лесбіянку

Photo of author
Written By Сергій

dlynz3qwwaaxjxl

Опублікований дебютний кадр з історичної драми «Бенедетто», створеної режисером Полом Верховеном. У центрі сюжету виявиться реальна історія про черницю-лесбіянцу, що жила в XVII столітті. Сам кадр ви бачите вище.

Фільм є екранізацією книги історика Джудіт Браун «Immodest Acts: The Life of a Lesbian Nun in Renaissance Italy», заснованої на архівних документах і розповідає про сестру Бенедетто Карліні – настоятельки жіночого монастиря, яка стверджувала про свої нібито контактах з богом. Заяви черниці привели до початку розслідування церковної влади, які з’ясували, що Карліні збрехала про свої надприродні видіння, а також звинуватили її в сексуальному зв’язку з іншого настоятелькою монастиря. Звинувачена в розбещенні і протиприродних зв’язках Бенедетто незабаром була відлучена від католицтва і поміщена у в’язницю, де і померла майже через 40 років.

Головну роль в картині зіграла Вірджінія Ефіра, що знімалася в попередній картині Верховена, «Вона».

89d208fd871c39565e6336324d448053

Також в каст увійшли Шарлотта Ремплінг, Ламбер Вільсон, Клотільда Куро і Олів’є Рабурдін. Автором адаптованого сценарію виступив Жерар Сутеман, вже працював з постановником над «турецькими насолодами», «Чорної книгою», «Плоттю і кров’ю» і іншими стрічками.

Дата виходу «Бенедетто» не розголошується.