Нова категорія для нагород “Оскар” – популярні фільми

Photo of author
Written By Сергій

oscar-statue-gty-rc-180808_hpmain_4x3_992

Через низькі рейтинги 90-ї церемонії вручення премії «Оскар» керівництво Американської кіноакадемії вирішило ввести кілька змін. Так, в майбутньому додасться нова категорія – «за видатні досягнення в популярному кіно». Інші подробиці поки не розкриваються, в тому числі невідомо, чи встигнуть ввести категорії до наступного року.

Трансляція церемонії стане майже на годину коротшою: нагородження переможців в деяких категоріях, що традиційно вважаються глядачами менш цікавими, буде відбуватися під час рекламних пауз.

Президентом Академії кінематографічних мистецтв і наук знову призначений оператор Джон Бейлі. 91-а церемонія пройде 24 лютого 2019 року, а 92-а – 9 лютого 2020 року.

Так чи інакше, це означає, що тепер головну нагороду в світі кіно (в будь якому випадку, найвідомішу) зможуть забирайти й популярні блокбастери. І боротись вони будуть теж із іншими блокбасерами, а не з потужними драмами. Нагадаю, що раніше подібний “трюк” було провернуто для мультиплікаційних фільмів. Тоді, після кількох дуже вдалих мільтфільмів, кіноакадемія вирішила недоцільним створювати конкуренцію між мультиплікацією та стандартними для нагород стрічками, тому ввела нову категорію – найкращий анімаційний фільм.