Бен Аффлек зніме фільм про поліцейського, що вкрав в McDonald’s 24 мільйони

Photo of author
Written By Сергій

ben-affleck-matt-damon-mcdonalds-monopoly-movie

Бен Аффлек визначився зі своїм наступним режисерським проектом, яким стане екранізація статті «Як колишній коп підтасував результати McDonald’s Monopoly і вкрав мільйони». Фільм буде заснованим на правдивій історії. Головну роль в проекті отримав добрий друг Аффлека Метт Деймон.

Оригінальна стаття присвячена грандіозній шахрайській схемі, розробленій колишнім копом Джеромом Джейкобсоном, який протягом 12 років вигравав практично кожен приз гри McDonald’s Monopoly, вкравши таким чином більше $24 мільйонів. При цьому Джейкобсон діяв не один: йому вдалося організувати справжню кримінальну мережу, куди входили гангстери, екстрасенси, власники стрип-клубів, наркоторговці і навіть сім’я мормонів.

За право на екранізацію цієї історії розгорнулася неабияка боротьба, але студія 20th Century Fox змогла обігнати інших претендентів, в тому числі Universal, Warner Bros. та Netflix. Сценарій картини напишуть Ретт Різ і Пол Верник («Дедпул», «Життя»). Про дату початку зйомок поки що не повідомляється, як і про дату прем’єри.