Ш’ямалан розповів про зв’язок майбутнього фільму «Скло» із стрічками «Спліт» та «Невразливий»

Photo of author
Written By Сергій

29497298-1047568

Фільм «Скло», режисером котрого виступає М. Найт Шьямалан, стане не тільки сиквелом минулорічного хіта «Спліт», а й також його фільму «Невразливий», котрий проник в кінотеатри ще у далекому 2000-му. У бесіді з Coming Soon режисер розповів, як три різні фільми здобули загальний тон, чим його новий проект відрізняється від звичного Супергеройського кіно, і чому головні персонажі мають свої унікальні кольори.

За словами Ш’ямалана, він хоче абстрагуватись від шаблону супергероїки, не зважаючи на те, що цей жанр зараз на піку популярності та збирає монументальні касові збори.

«Для мене “Спліт “, “Невразливий” і “Скло” представляються як фільми зовсім іншого роду. В першу чергу, всі три картини – трилери, причому досить стримані. Тут немає великої кількості комп’ютерної графіки, вони дуже прості. Звичайно, їм властива своя “мускулатура”, але наша мета в іншому. Насправді, ми намагаємося натякнути вам на те, що ви зазвичай не помічаєте. У цьому їх рушійна сила».

За словами режисера, продюсери радили йому не захоплюватися зв’язком із «Невразливим» 2000-го року, але Ш’ямалан все ж виробив деякі спільні риси між різними стрічками, особливо в візуальному плані. Так герої Брюса Вілліса, Семюеля Л. Джексона і Джеймса Макевоя отримали власні кольори, які замінили їм супергеройські костюми.

«Кольори, очевидно, грають ключову роль. Кожен персонаж як би приписаний до певного кольору. Дизайнери костюмів, художники і оператори були зобов’язані дотримуватися цієї палітри кольорів: у Девіда – зелений, у Елайджи – фіолетовий, а у Кевіна – гірчично-жовтий. І так протягом усього фільму».
thumb_glass-poster-oficial

В українському прокаті фільм «Скло» стартує у січні 2019 року.