Деніел Крейг та Кілліан Мерфі об’єднаються у в’язничній драмі під керівництвом Дам’єна Шазелла
У світі кіноматографії з’явилася захоплива новина: Деніел Крейг та Кілліан Мерфі об’єднали свої зусилля, щоб знятися у в’язничній драмі від оскароносного режисера Дам’єна Шазелла. Хоча проект все ще не має офіційної назви, вже відомі дати початку зйомок та операторська команда. Попередньо зйомки планують розпочати у березні 2026 року у Греції.
Кінооператором стрічки стане Лол Кроулі, який нещодавно отримав Оскар за найкращу операторську роботу у фільмі “The Brutalist”. Кроулі відомий своїм талантом створювати чудові образи, і ми можемо очікувати, що його візуальний вплив передасть темну атмосферу в’язничного світу.
Поповнення акторського складу
Окрім Деніела Крейга та Кілліана Мерфі, до акторського складу може приєднатися Дев Баутиста, з яким наразі ведуться переговори. Ймовірно, така команда забезпечить нам захопливий перегляд з першого до останнього кадру.
Оригінальний задум від Дам’єна Шазелла
Інтригує ще й те, що історія базується на оригінальній ідеї Дам’єна Шазелла, який не лише зніматиме, але й напише сценарій. Повідомляється, що фільм надихають “грубі” фільми 70-х років, які зайшли глибоко в тіньові аспекти життя. Очевидно, що заплановано створити емоційно насичений і сміливий проект.
Цей проект виходить під егідою студії Wild Chickens Productions, яку веде Шазелл разом зі своєю продюсеркою Олівією Гамільтон. І хоча сюжетні деталі залишаються у таємниці, в мережі вже з’являються чутки про захоплюючий і насичений сценарій.
Раніше повідомлялося, що Шазелл обирав між двома проектами: в’язничною драмою та біографічним фільмом про Евела Кнівела. Проте, після того як Леонардо ДіКапріо обрав інший проект зі своїм багаторічним співрежисером Мартіном Скорсезе, Шазелл зосередився саме на в’язничному проекті.
Це обіцяє бути важливою подією у світі кіно, і ми з нетерпінням чекатимемо новин про цей амбіційний проект!