Новини кіноіндустрії

Мандалорець: перший трейлер серіалу у всесвіті "Зоряних Воєн"

0mandalorian.jpg (46.87 Kb)

З'явився трейлер першого серіалу, події котрого відбуваються у всесвіті «Зоряних воєн». Серіал носить назву «Мандалорець». 12 листопада, в день запуску стрімінгового сервісу Dinsey +, серіал дебютує. У першому сезоні буде вісім серій.

Творцем серіалу став Джон Фавро ( «Залізна людина», «Книга джунглів»). Події розгортатимуться після «Повернення джедая», але до появи Першого Ордена, представленого в «Пробудження сили». Фавро розповів, що надихався вестернами, фільмами про самураїв, а також історичними подія післявоєнної Америки (мається на увазі Громадянська Війна). Йому було цікаво, що стане зі світом після перемоги повстанців, які люди виживатимуть у новій реальності.

«Мандалорець - загадковий, самотній стрілець з віддаленого району галактики. Хтось може сказати, що у нього сумнівні моральні принципи, що відповідає деяким нашим найкращим вестернам, а також деяким самураям», - сказав виконавець головної ролі Педро Паскаль.

Схожі новини

Приєднуйтесь

Про КіноСвіт

Кіносвіт - новини світу кіно, кіноогляди, касові збори найпопулярніших кінострічок, акторський склад улюблених фільмів та підбірки фільмів на будь-який настрій.

Читайте про фільми українською

Зв'язок із нами та правила користування сайтом.