Рекомендації

На що сходити в лютому 2019?

Крути 1918

ktruty_1918.jpg (294.54 Kb)

Першим в нашому списку фігурує саме українське кіно Художній фільм за мотивами реальної історії бою на залізничній станції Крути взимку 1918 року. На тлі доленосних подій в країні два брата Андрій і Олексій Савицькі закохуються в прекрасну Софію. Більшовики підходять до Києва, місто наповнене "червоними" агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом все боєздатні частини армії, включаючи з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій та Олексій, стають проти чотиритисячного, добре озброєного війська.

Прем'єра: 14 лютого.

Лего Фільм 2

lego_movie_2.jpg (312.23 Kb)

Продовження надуспішного мультфільму "Лего Фільм". Над Бріксбургом нависла величезна загроза: загарбники з космосу LEGO DUPLO® руйнують місцевість навколо швидше, ніж жителі міста встигають її перебудовувати. "Lego фільм 2" об'єднує всіх героїв в новій пригоді, місія якої - порятунок улюбленого міста. Боротьба за перемогу і відновлення гармонії з всесвіту LEGO занесе Еммета, Люсі, Бетмена та їхніх друзів не тільки на далекі і незвідані світи, а й на загадкову музичну галактику!

Прем'єра: 14 лютого.

Холодна помста

cold-pursuit-kadr1.jpg (121.6 Kb)

Прибиральник снігу Нільс Коксман спокійно живе разом з дружиною і сином - до тих пір, поки останнього не вбиває наркоторговець на прізвисько Вікінг. Тоді Нільс починає мстити, витончено вбиваючи бандитів одного за іншим. Ліам Нісон вже заявив, що це його остання роль у бойовику.

Прем'єра: 7 лютого.

Аліта: Бойовий Ангел

alita_battle_angel.jpg (306.14 Kb)

Адаптація популярної японської манги "Бойовий ангел Аліта". Дія відбувається в XXVI столітті. Вчений знаходить на звалищі жінку-кіборга на ім'я Алита (Роза Салазар). Не тямлячи нічого зі свого минулого, крім смертельних бойових навичок, Аліта стає "мисливцем за головами", що полює на кримінальних злочинців.

Прем'єра: 14 лютого.

Влада

power_2019.jpg (182.37 Kb)

Коли світом керують гроші і зв'язку, одна людина може отримати безмежний вплив. Унікальний дар переконання, неабиякий розум і доступ на найвищі рівні влади дозволили йому стати ляльководом серед сильних світу цього. Залишаючись тіньовим гравцем, він назавжди змінив хід історії...

Прем'єра: 21 лютого.

Наркокур'єр

narkokurier.jpg (112.5 Kb)

Фільм розповідає про Ерле Стоуна (Клінт Іствуд), 80-річний чоловік, який не може назвати своє життя щасливим. Приватний бізнес практично банкрут, відносини з дружиною залишають бажати кращого, а діти, здається, зовсім про нього забули. Одного разу йому пропонують роботу водієм. Ерл погоджується - і справи відразу йдуть вгору, а проблеми з грошима забуваються. Однак з часом він розуміє, що став наркокурьером для мексиканського картелю. Ускладнюється все тим, що він потрапляє в поле зору оперативника управління по боротьбі з наркотиками, агента Коліна Бейтса (Бредлі Купер).

Прем'єра: 21 лютого.

Схожі новини

Приєднуйтесь

Останнє

Про КіноСвіт

Кіносвіт - новини світу кіно, кіноогляди, касові збори найпопулярніших кінострічок, акторський склад улюблених фільмів та підбірки фільмів на будь-який настрій.

Читайте про фільми українською

Зв'язок із нами та правила користування сайтом.