Новини кіноіндустрії

Ще одна зустріч Marvel та Sony: вирішується доля Людини-Павука

spider-man-main.jpg (54.41 Kb)

Як повідомляє портал We Got This Covered, в найближчі дні студії Sony і Marvel зустрінуться знову і відновлять діалог з приводу прав на Людину-павука. Дана інформація надійшла відразу з декількох джерел, які також стверджують, що представники компаній «налаштовані оптимістично».

Нагадаємо, що 20 серпня весь Інтернет зтурбувала новина про те, що Кевін Файгі і Marvel вирішили припинити співпрацю з Sony щодо фільмів про Людину-павука, так як не змогли домовитися про фінансову сторону питання. Причиною стали умови їхньої офіційної домовленості, що Sony тримують весь прибуток від фільмів, а Marvel та Disney отримують весь прибуток від продажу іграшок. Але так як останній фільм про героя "Людина-Паук: Далеко від дому" зібрав понад мільярд доларів, Marvel вирішили переглянути контракт та домовитись про поділ прибутку 50/50. Sony ж категорично відмовили, заявивши, що домовленості були досягнуті обома сторонами, тож або вони залишаються в силі, або контракт буде розірвано й Sony будуть самі знімати майбутні фільми, адже Том Холланд (виконавець головної ролі) підписував контракт на певну кількість фільмів саме із ними.

Передбачалося, що переговори відновляться, проте протягом двох тижнів інформації не надходило.

Схожі новини

Приєднуйтесь

Про КіноСвіт

Кіносвіт - новини світу кіно, кіноогляди, касові збори найпопулярніших кінострічок, акторський склад улюблених фільмів та підбірки фільмів на будь-який настрій.

Читайте про фільми українською

Зв'язок із нами та правила користування сайтом.