Новини кіноіндустрії

Деталі фільму "Том і Джеррі"

file-20180313-30983-1bk88tb.jpg (107.58 Kb)

Студія Warner Bros. Pictures оголосила офіційну дату прем'єри кіноадаптації мультсеріалу «Том і Джеррі» - фільм опиниться на екранах кінотеатрів 16 квітня 2021 року.

Згідно з сюжетом стрічки, мишеня Джері щасливо живе в стінах великого заміського будинку в Новій Англії і чудово ладнає з господарями особняка. Однак після раптової смерті хазяїнів похилого віку, будинок виставляється на продаж, і його купує молода сім'я. Джеррі не збирається налагоджувати стосунки з новими господарями і вирішує вигнати молодят з дому. Однак ті підбирають з вулиці бродячого кота на ім'я Том, щоб він допоміг їм позбутися шкідника. Вступивши в епічну битву за домашнє вогнище, Том і Джеррі незабаром розуміють, що їм обом небайдужі долі членів сім'ї. Так герої вирішують діяти спільно і об'єднують сили в спробі захистити своїх нових господарів від якоїсь зовнішньої загрози.

Режисерське крісло проекту, що представляє собою ігрове кіно з елементами комп'ютерної графіки, займе Тім Сторі (дилогія «Фантастична четвірка»). Зйомки «Тома і Джеррі» стартують цього літа.

Схожі новини

Приєднуйтесь

Про КіноСвіт

Кіносвіт - новини світу кіно, кіноогляди, касові збори найпопулярніших кінострічок, акторський склад улюблених фільмів та підбірки фільмів на будь-який настрій.

Читайте про фільми українською

Зв'язок із нами та правила користування сайтом.