Новини кіноіндустрії

Джеймс Ван не зніматиме перезапуск «Обителі Зла»

resident-evil-james-wan.jpg (115.42 Kb)

У травні минулого року в мережу просочилася інформація, згідно з якою Джеймс Ван і його компанія Atomic Monster спродюсує перезапуск «Обителі зла». Однак тепер сам Ван вніс ясність в ситуацію і заявив, що більше не працює над проектом.

«Подібні анонси виникають постійно, і не всі з них правдиві. Іноді деякі речі дійсно маячать на горизонті, але іноді їх і не було зовсім. Ненавиджу, коли оголошують про мою участь в будь-якому проекті: відразу починає здаватися, ніби я завантажений роботою, хоча в дійсності я можу бути не такий вже й зайнятий. Багато моїх проектів анонсуються, хоча я не хочу цього, але що поробиш, журналістам подобається робити анонси», - повідомив продюсер в інтерв'ю порталу Bloody Disgusting.

Серед картин, в створенні яких Ван все-таки задіяний як продюсер, значаться ремейк корейського хоррору «Поїзд в Пусан», нова екранізація роману Стівена Кінга «Томмінокери» і ребут кіноадаптації Mortal Kombat (про його стан Джеймс розповідав на початку грудня).

Схожі новини

Приєднуйтесь

Останнє

Про КіноСвіт

Кіносвіт - новини світу кіно, кіноогляди, касові збори найпопулярніших кінострічок, акторський склад улюблених фільмів та підбірки фільмів на будь-який настрій.

Читайте про фільми українською

Зв'язок із нами та правила користування сайтом.